Євген Хмара, Наталія Могилевська, Lida Lee на благодійному заході «Charity 100лиця»

Євген Хмара, Наталія Могилевська, Lida Lee на благодійному заході «Charity 100лиця» - 1 - изображение
У Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся благодійний захід «CHARITY 100ЛИЦЯ» 2023 під егідою ГО «Лікарський фронт». Основна мета – збір коштів на придбання сучасного антидронового комплексу «ПРОСТІР». Антидроновий комплекс від української компанії представила Варібрусова Анна, учасниця добровольчого формування територіальної громади «Мрія».

Ведучими вечора стали: амбасадорка ГО «Лікарський Фронт» Ольга Сумська та Анатолій Анатоліч, а ведучими аукціону – Тімур Мірошниченко та Андрій Джеджула.

Євген Хмара, Наталія Могилевська, Lida Lee на благодійному заході «Charity 100лиця» - 2 - изображение

Андрій Джеджула, Ольга Сумська та Тімур Мірошниченко

Захід підтримали відомі артисти: Євген Хмара, Наталія Могилевська, Lida Lee, Енджі Крейда, KAMALIYA, Міла Нітич, СолоХа, Анна Добриднєва, Люся Кава, Наталія Валевська,  Настя Андреєва та DJ Starkov.

Євген Хмара, Наталія Могилевська, Lida Lee на благодійному заході «Charity 100лиця» - 3 - изображение

Євген Хмара

Євген Хмара, Наталія Могилевська, Lida Lee на благодійному заході «Charity 100лиця» - 4 - изображение

Наталія Могилевська

Місія та мета проєкту 

За словами Андрія Лисецького, засновника ГО «Лікарський Фронт» місія проєкту – виявити та висвітлити найважливіші благодійні події, ініціативи та практики у всіх напрямках по всій країні, підтримати та відзначити заслуги людей, які готові до самопожертви та волонтерства. Потрібно створювати умови для популяризації ефективної благодійної діяльності під час війни в Україні.

Євген Хмара, Наталія Могилевська, Lida Lee на благодійному заході «Charity 100лиця» - 5 - изображение

Андрій Лисецький

Відзнаки та переможці 

Відзнаки від МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ПРОЄКТУ «CHARITY 100ЛИЦЯ» отримали: «CALM CLINIC» – «Лідер медичної галузі та благодійних проєктів України»,  Благодійний фонд «Повернись живим» – «Наймасштабніший фонд допомоги армії», Віталій Войтович – «За вагомий внесок у підтримці України під час війни»;  Олександр Пашко – «За військову та благодійну допомогу країні», Вікторія Файнблат «За вагомий вклад сучасної жінки у перемогу України», Благодійний фонд «BALU» – «За вагомий внесок у благодійний рух та розвиток дитячого спорту в Україні»,  Благодійний Фонд «Серце української нації» – «За вагому підтримку України та розвиток волонтерського руху».

Євген Хмара, Наталія Могилевська, Lida Lee на благодійному заході «Charity 100лиця» - 6 - изображение

Віталій Войтович

Подяками за свою благодійну діяльність в цей вечір були відзначені військові, артисти, журналісти, освітяни, лікарі, дизайнери, представники бізнесу, телеведучі.  

«До нас долучилося багато відомих особистостей, медіа-персон, волонтерських та громадських організацій, адже ми всі об’єдналися заради Перемоги нашої країни»,- говорить засновниця міжнародного благодійного проєкту Марина Філіпенко.

Лоти від знаменитостей

Євген Хмара, Наталія Могилевська, Lida Lee на благодійному заході «Charity 100лиця» - 7 - изображение

Благодійний лот Олександра Усика

Серед лотів благодійного аукціону: картина українського ілюстратора з автографом Валерія Залужного, тарілка з автографом начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова, боксерські рукавиці з автографом видатного українського боксера Володимира Кличка та календар з відомими фразами підписаний Віталієм Кличко, футболка Freedom Олександра Усика з його автографом, м’яч з автографами легендарних українських футболістів: Шевченка, Блохіна, Коновалова, Яремчука та інших видатних гравців, картина від Анни Яхно «Люди, як кораблі».

Євген Хмара, Наталія Могилевська, Lida Lee на благодійному заході «Charity 100лиця» - 8 - изображение

Благодійний лот Віталія і Володимира Кличко

Особлива подяка за участь в благодійному аукціоні та підтримку благодійних ініціатив БФ «Б.А.Л.У», Фонду «Серце Української Нації», Олександру Пашко, компанії SINART.

Євген Хмара, Наталія Могилевська, Lida Lee на благодійному заході «Charity 100лиця» - 9 - изображение

Благодійний лот з підписом Залужного

Загальна сума зібраних коштів під час заходу склала 1118000 грн. Організатори міжнародного благодійного проєкту не зупиняються на цьому і вже у лютому планують провести наступний захід аби зібрати додаткові кошти на придбання антидронового комплексу «ПРОСТІР».

Євген Хмара, Наталія Могилевська, Lida Lee на благодійному заході «Charity 100лиця» - 10 - изображение

Показ VINIARSKAYA

В рамках проєкту «Сharity 100лиця»  відбувся показ відомих та молодих українських дизайнерів. Свої колекції представили: Юлія Айсина  (AYSINA) та Олена Вінярська (VINIARSKAYA), Аліна Поліщук, Milky для Українки, Da Carrol, Martusya.

Фото: пресслужба 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top