Найочікуваніший подарунок: адвент календар «Дивовижна Україна» від Mr.SCRUBBER

Найочікуваніший подарунок: адвент календар «Дивовижна Україна» від Mr.SCRUBBER - 1 - изображение

Український бренд натуральної косметики Mr.SCRUBBER презентував святковий адвент календар «Дивовижна Україна». Цьогоріч проєкт удався надзвичайно цілісним та ідейним. Всередині не тільки подарунки, а й цікаві історії про всі регіони України. Калейдоскоп дописів на коробочках створений таким чином, щоби відкривати зусібіч особливості кожного регіону. Переклад англійською дає можливість насолодитися «Дивовижною Україною» не тільки українцям, це прекрасний подарунок друзям за кордон.

Святковий адвент календар «Дивовижна Україна»

Ідея адвента народилася через любов бренду до найкращої з країн. Адже Україна заслуговує, щоб її знали не тільки через призму воєнних подій, але й завдяки її дивовижним природним й архітектурним пам’яткам, видатним особистостям. Адвент створювався як особлива розповідь про нашу землю: тексти, ілюстрації, косметичні засоби всередині – все підібрано таким чином, щоби сформувати якомога повніше враження про той чи інший регіон і країну вцілому. 

Найочікуваніший подарунок: адвент календар «Дивовижна Україна» від Mr.SCRUBBER - 2 - изображение

Адвент календар «Дивовижна Україна» від Mr.SCRUBBER

Всередині коробочок як найпопулярніші, топові продукти бренду, так й унікальні розробки, створені з думкою про конкретний регіон. До прикладу, шкарпетки створені в колаборації з ТМ DUNA. Неймовірний дизайн і, команда Mr.SCRUBBER твердо впевнена, пророчі слова на одній із шкарпеток обов’язково зігріють ніжки і серденько. Гель для душу з ароматом найсолодших херсонських кавунчиків якнайкраще передає настрій української Херсонщини. На вулички Львова миттю перенесе скраб з легендарної львівської кави, а ще зробить шкіру неймовірно ніжною, шовковистою і підтягнутою. Екстракт справжніх ніжинських огірочків у гелі для вмивання делікатно зволожує і заспокоює шкіру обличчя. Про знамените своїми мінеральними джерелами Закарпаття «розповідає» мінеральний гель-бустер для обличчя. З любов’ю до найбільшого вугледобувного регіону України Луганщини створений детокс-скраб для обличчя з вугіллям і перлітом. Дієвий засіб дозволяє глибоко очистити пори, відлущити шкіру, розгладити, пом’якшити її, вирівняти тон і мікрорельєф обличчя. Над покращенням структури волосся працює віск для посічених кінчиків з екстрактом центелли, баттером какао й амінокислотами шовку, щоби волосся було міцним і блискучим, як у запорозьких козаків. 

Найочікуваніший подарунок до свят

Ми розглянули тільки ТОП-7 засобів з адвента. В подарунковому наборі їх аж 25, і кожен неймовірний і особливий по-своєму. Чудове наповнення і глибока ідея роблять адвент календар «Дивовижна Україна» від Mr.SCRUBBER гарним подарунком до свят. Це місточок між європейськими традиціями й українською самобутністю, можливість поділитися глибокою історією України та її видатним сьогоденням, доповнити свій догляд натуральною і дієвою косметикою Mr.SCRUBBER.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Mr.SCRUBBER™️ (@mr.scrubber)

Фото: пресслужба бренду


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top