Співачка KAMALIYA отримала найвищу культурну нагороду Пакистану

Співачка KAMALIYA отримала найвищу культурну нагороду Пакистану - 1 - изображение

Найбагатша співачка України KAMALIYA вже тиждень перебуває за кордоном та дає благодійні концерти у Карачі та Лахорі. Головною місією музичного туру – збори коштів для постраждалих від жахливої повені на Батьківщині чоловіка артистки Мохаммада Захура. В свою чергу, Рада Мистецтв Пакистану віддячила співачку культурною нагородою. 

«Я щаслива отримати Найвищу культурну нагороду Пакистану від Arts Council of Pakistan Karachi Ради мистецтв Пакистану за допомогу та меценатство! Сподіваюсь, що Пакистан дуже скоро оговтується після страшної повені! Вдячна Батьківщині мого чоловіка за допомогу моїй Україні!», – поділилася новиною KAMALIYA у своєму Facebook. 

 

Від самого початку війни в Україні співачка та її чоловік Мохаммад Захур активно надають допомогу ЗСУ та родинам, які постраждали від російської агресії. У творчості співачки з’явилося ще більше україномовних пісень, які вона присвятила війні в Україні. Наразі артистка готує новий музичний реліз – «Кордони». Прем‘єра відбудеться вже наприкінці листопада.

Фото: пресслужба KAMALIYA

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top