Аlina Pash презентувала перший сингл із нового альбому

Аlina Pash презентувала перший сингл із нового альбому - 1 - изображение

Українська співачка Alina Pash презентувала нову пісню «Вірити», що увійде до нового альбому (його реліз відбудеться у 2023 році). Пісня підкріплена відеороботою, яку для співачки зняв режисер Юрій Катинський. 

Про народження пісні

Ідея пісні народилася у повітрі: Аліна написала перші рядки в літаку, а дописувала вірші на дереві в лісах ЮНЕСКО у Литві. Саме там, на студії звукозапису River Sound, відбувся запис синглу, але створювався він разом із українським саундпродюсером Тарасом Базєєвим. 

Про зйомки кліпу

Локацією для зйомки кліпу «Вірити» було обрано Львівську експериментальну кераміко-скульптурну фабрику. У відео Аліна зриває зі старих монументів білу вуаль забуття й залишається в оточенні символів минулого України. Головним монументом нашої історії і є ВОЛЯ, яка, попри всі намагання ворога знищити нас, об’єднує українців та дарує віру в силу нашого народу. За образ співачки традиційно відповідав Валерій Топал. 

«Віра — це наша надсила, в якій ми єдині, особливо зараз. Я вірю, що ми, українці, — велика родина, котра зараз не має гірших чи кращих, західних чи східних. І я б щиро хотіла, аби ця пісня спонукала нас до того, щоб ми, попри всі складнощі, впевнено дивилися в майбутнє, пам‘ятали та переказували нащадкам своє минуле, своє сьогодення, яке виборюємо кров‘ю, не ховали очей, витирали сльози та йшли далі всі разом. Цей шлях боротьби, який ми обрали, дуже непростий, але він точно веде нас крізь терни до світла, де ми відбудовуватимемо не лише себе, а й всіх тих, хто не бажає жити в загарбницькому минулому. Вірю», – каже Alina Pash.


Прокоментував нову відеороботу і режисер Юрій Катинський: 

«Більшість артистів української сцени звернули свою увагу на народні тексти та звучання лише після 24 лютого. А команда Аліни Паш вже кілька років відроджує  українську автентичність у сучасному контексті. Цей підхід близький і мені, тому давно чекав на спільний проєкт.  Коли вперше опинився на локації кліпу, мене пройняло відчуття, наче стоїш посеред забутого людьми храму. Об’єднані в стінах заводу скульптури ангелів та українського воїнства створюють потужний образ нашої ідентичності, національного коду, який у певні періоди історії був прихований на задвірках і припадав пилом. Зараз ці поняття прокидаються з новою силою, і я вірю, що вже ніхто і ніколи з нас не дозволить їх запроторити. Ця віра існує не лише як почуття, а й як надійне паливо для дії та нових змін. Саме так для мене звучить пісня Аліни. Круто, що наша співпраця бере початок від цієї ідеї». 

Фото: пресслужба Alina Pash

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top