На грані смерті: хто із зірок, ледь не загинув під час боїв

На грані смерті: хто із зірок, ледь не загинув під час боїв - 1 - изображение

На грані смерті: хто із зірок, ледь не загинув під час боїв

Багато хто з захисників зараз отримали поранення та навіть опинилися на грані смерті. Щодня ми дякуємо за можливість жити, працювати, пити ранкову каву та спілкуватися з рідними нашим захисникам. Окрім ЗСУ, з перших днів війни багато українців та, зокрема, знаменитостей мобілізувалися для оборони України. Заради спільної мети сміливо та самовіддано, взявши зброю до рук, вони стали на захист держави. Мода на сміливість, відважність – це те, що мотивує не здаватися. 

Андрій Хливнюк

Так, фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк дав поштовх до популяризації пісні «Ой, у лузі червона калина», а зараз продовжує випускати танцювальні відео. Але під час оборони Києва він потрапив під мінометний обстріл та був поранений в обличчя. Сам Андрій сказав, що поранення легке, і за кілька тижнів повернувся до головної роботи. Зараз Хливнюк захищає Україну на Сході.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Андрій Хливнюк (@andriihorolski)

Роман Вінтонів

Телеведучий та блогер Майкл Щур ― Роман Вінтонів — у соцмережах показав уламки снарядів, якими закидали наших бійців російські окупанти. Він пережив три страшенні обстріли і каже, що відчуває себе «термінатором», який пережив пекло. Він відчуває неймовірну злість на ворогів. Саме тому пішов до лав ЗСУ захищати Україну.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Майкл Щур (@michael.shchur)

Дмитро Дікусар

Осторонь не залишився і танцівник Дмитро Дікусар, який воює ще з перших днів російського повномасштабного вторгнення. Він вже встиг пережити авіаудар балістичними ракетами, проте завдяки професіоналізму наших солдат майже усім вдалося вижити. Дмитро каже, що у кожній казармі бійці повісили дитячі малюнки та іншу творчість, яка нагадує, кого вони захищають.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Dmytro Dikusar (@dikusar_dmitriy)

Тарас Тополя

Фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя розповів, що його життя врятувало банальне запізнення ― при перебазуванні на нову локацію хлопці запізнилися на 30 хвилин, і за цей час по їхній майбутній позиції здійснили ракетний удар. Ракета влучила в бігборд, тому вони врятувалися. А зараз Тополя захищає Харківщину, де дуже гаряче.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Николай Начовный (@kolyana4)

Даніель Салем

Ведучий та ресторатор Даніель Салем показав відео, як хлопці потрапили під обстріл, але було пошкоджено лише транспорт. У перший раз він подумав, що його життя закінчиться, тому що під час поїздки в полі почався обстріл «Градами». Від смерті Дніеля врятував щасливий випадок, адже раніше він обміняв свій улюблений ніж у іншого бійця на бронежилет.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Даниэль Салем (@daniel_jihad_salem)


Фото: прес-служба СТБ


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top