Главная страница » Новости » Євген Кот про волонтерство та допомогу бійцям

Євген Кот про волонтерство та допомогу бійцям

 

Євген Кот про волонтерство та допомогу бійцям - 1 - изображение

Напередодні Україна відзначала день волонтера. Він уже став професійним святом для мільйонів українців, адже з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну громадяни абсолютно різних професій та захоплень об’єдналися та вступили до лав волонтерів.

Серед них і хореограф-постановник, суддя проектів СТБ «Україна має талант» та «Танці.World of dance» Євген Кот. Він долучився онлайн до марафону «Єдині новини» та розповів про свої перемоги на волонтерському фронті.

Як став волонтером?

Спочатку я почав допомагати ТРО та військовим, які стояли на постах недалеко від мого будинку. Робили сусідами та привозили коктейлі Молотова, збирав багато тканини для маскувальних сіток, хлопцям-артилеристам надавав допомогу за запитами: одяг, продукти харчування, гігієна.

Коли вже нам прийшлося переїхати на Захід України, я зрозумів, що маю чимось допомогати й тут. Воювати я не вмію, але можу волонтерити. На початку війни моя сім’я витратила частину нашого бюджету на донати армії. Потім я перейшов до організації процесу, адже весь час отримував багато запитів від військових: на авто, турнікети, бронежилети. Я почав дізнаватися, де це все можна взяти. Почав збирати гроші. На перше авто зібрав, на друге й на третє.

От нещодавно хлопці прислали мені фото одного з авто, який, на жаль, орки обстріляли з мінометів. Авто вже не підлягає ремонту. Але хлопці залишилися живі! Тепер від них мені прийшов новий запит на ще одне авто. Ми назбираємо. Головне аби наші захисники були живі, здорові.

Євген Кот про волонтерство та допомогу бійцям - 2 - изображение

Чим допомагає дружина, Наталя Татаринцева?

Зі своєю командою вони створили онлайн курс «Рух заради життя» і всі кошти перераховують або на ЗСУ, або на прихистки, або в мій збір. Вона допомагає увесь час. У суботу ми були в одному із прихистків Чернівців, де живуть 100 людей, 20 з них – це дітки. Ми вирішили влаштувати їм міні сезон «Україна має талант». Дітки танцювали, малювали, співали. Я провів майстер-клас, привезли їм іграшки та продукти харчування.

Чи є в самого натхнення на творчість?

Чесно кажучи, я збираю всередині ідеї, щоб потім після війни створити дещо масштабне про нашу Україну, про цей період країни. Але зараз весь мій час присвячений волонтерству.


Фото: особистий архів Євгена Кота

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top