Гурт «Kalush Orchestra» виступив в Амстердамі на підтримку України

Гурт «Kalush Orchestra» виступив в Амстердамі на підтримку України - 1 - изображение

Гурт «Kalush Orchestra» у межах підготовки до виступу на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 завітав з промотуром до Нідерландів. В Амстердамі артисти провели кілька виступів на підтримку України та поспілкувалися з місцевими медіа.

«Kalush Orchestra» завітали в Амстердамі на популярне телевізійне ток-шоу Єви Їнек «Jinek», на якому разом з ведучою обговорили трагічні події у Краматорську.

«Все, що відбувається сьогодні в Україні, виглядає як страшний фільм, але коли ви чуєте вибухи, то ви розумієте, що це відбувається реально у 2022 році», — зазначив Олег Псюк.

Гурт у прямому ефірі виконав також пісню «Stefania», з якою вже у травні відправиться на пісенний конкурс Євробачення-2022 до Турину (Італія). 

«Ми також хочемо розказати про нові сторони сучасної музики, про те,  як музика підтримує нас в боротьбі зі злом»,  — додав лідер гурту.

У межах «Eurovision in Concert» гурт «Kalush Orchestra» не тільки представив свою пісню, виконавши її у фіналі концерту, а й вчергове мав нагоду розповісти під час пресконференції про війну в Україні та подякувати іншим країнам за підтримку, яка зараз особливо потрібна українцям. До слова, цього дня лідер гурту Олег Псюк дав понад 20 інтерв’ю провідним закордонним ЗМІ.


Фото: Суспільне мовлення

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top