Главная страница » Новости » Фонд Тіни Кароль закупив ліки для онколікарень України

Фонд Тіни Кароль закупив ліки для онколікарень України

Фонд Тіни Кароль закупив ліки для онколікарень України - 1 - изображение

Благодійний фонд Тіни Кароль у партнерстві з Ізраїльським фондом Israeli Freinds of Ukraine придбали необхідні ліки для двох лікарень України, які спеціалізуються на лікуванні онкохворих дітей.

Фонд Тіни Кароль закупив ліки для онколікарень України - 2 - изображение

«Війна, як і хвороба, не вибирає кого вбивати, її злочинний задум рандомний. Боротися з хворобою під час війни – подвійне випробування. Діти, які борються з онкологією, сьогодні екстрено потребують ліків, у них немає часу чекати завтра. Мій фонд докладе всіх зусиль, щоб наша допомога примножувалася і ми змогли покрити потреби всіх дитячих онколікарень, які під час війни продовжують рятувати життя своїх маленьких пацієнтів», — каже співачка.

Фонд Тіни Кароль закупив ліки для онколікарень України - 3 - изображение

Благодійний фонд Тіни Кароль “Полюс тяжіння” існує з 2014 року. Співачка заснувала його після втрати чоловіка Євгена Огіра, який тривалий час боровся з онкологією. За 8 років існування фонд надав багаторазову допомогу всім 27-ми дитячим онкологічним відділенням міських лікарень в Україні та продовжує свою роботу і під час війни.

«Місія фонду незмінна – порятунок дитячих життів. Під час війни в Україні фонд продовжує допомагати дітям воювати із хворобою. Ми будемо тримати цей подвійний удар, і неодмінно здобудемо перемогу над злом», — додала Тіна Кароль.

Фонд Тіни Кароль закупив ліки для онколікарень України - 4 - изображение

Раніше співачка зібрала 2 мільйони гривень на концерті у Ізраїлі, щоб допомогти одній з українських лікарень.


Фото: пресслужба 

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top