Бренд весільних суконь WONÁ Concept купує для ЗСУ рації та бронежилети

Бренд весільних суконь WONÁ Concept купує для ЗСУ рації та бронежилети - 1 - изображение

З перших днів війни Україна об’єдналася, щоб разом здолати ворога. Бізнесмени та звичайні громадяни перераховують кошти в благодійні фонди та на потреби армії, багато українських брендів змінили свій профіль, артисти пішли на фронт та в лави територіальної оборони.

Бренд весільних суконь WONÁ Concept купує для ЗСУ рації та бронежилети - 2 - изображение

Бренд весільних та вечірніх суконь WONÁ Concept також не залишився осторонь і продовжив робити те, що виходить найкраще — створювати одяг. Щоправда, для нових реалій. Окрім суконь швачки почали робити необхідні для військових балаклави, термобілизну, флісові костюми й прапори для підтримки морального духу. Також WONÁ Concept купує для ЗСУ рації та бронежилети.

Бренд весільних суконь WONÁ Concept купує для ЗСУ рації та бронежилети - 3 - изображение

Фабрики у відносно спокійному Львові облаштували як тимчасове житло для прийому біженців з усім потрібним — матрасами, ліжками, кухнею та їжею. Якщо ви шукаєте прихисток, можете звернутися за телефоном +38(097) 908 95 81.

Бренду вдалося відновити свої потужності, залучити більше швачок та відкрити салон Crystal.

«Від кожної проданої сукні брендів WONÁ Concept та Eva Lendel ми будемо перераховувати 5 000 грн на рахунок лікарні «Охматдит» у Києві. Це найбільша дитяча лікарня в Україні, куди щодня привозять пацієнтів із важкими пораненнями, а хтось залишається сиротою. Ми не можемо бути осторонь цієї значущої проблеми», — розповідає засновниця WONÁ Concept Ілона Шрамко.

Бренд весільних суконь WONÁ Concept купує для ЗСУ рації та бронежилети - 4 - изображение

Бренд вважає, що лише разом ми вистоїмо до кінця та переможемо, тому не припиняє допомагати армії та всім, хто цього потребує.


Фото: WONÁ Concept


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top