Главная страница » Новости » Мода » Бренд весільних суконь WONÁ Concept купує для ЗСУ рації та бронежилети

Бренд весільних суконь WONÁ Concept купує для ЗСУ рації та бронежилети

Бренд весільних суконь WONÁ Concept купує для ЗСУ рації та бронежилети - 1 - изображение

З перших днів війни Україна об’єдналася, щоб разом здолати ворога. Бізнесмени та звичайні громадяни перераховують кошти в благодійні фонди та на потреби армії, багато українських брендів змінили свій профіль, артисти пішли на фронт та в лави територіальної оборони.

Бренд весільних суконь WONÁ Concept купує для ЗСУ рації та бронежилети - 2 - изображение

Бренд весільних та вечірніх суконь WONÁ Concept також не залишився осторонь і продовжив робити те, що виходить найкраще — створювати одяг. Щоправда, для нових реалій. Окрім суконь швачки почали робити необхідні для військових балаклави, термобілизну, флісові костюми й прапори для підтримки морального духу. Також WONÁ Concept купує для ЗСУ рації та бронежилети.

Бренд весільних суконь WONÁ Concept купує для ЗСУ рації та бронежилети - 3 - изображение

Фабрики у відносно спокійному Львові облаштували як тимчасове житло для прийому біженців з усім потрібним — матрасами, ліжками, кухнею та їжею. Якщо ви шукаєте прихисток, можете звернутися за телефоном +38(097) 908 95 81.

Бренду вдалося відновити свої потужності, залучити більше швачок та відкрити салон Crystal.

«Від кожної проданої сукні брендів WONÁ Concept та Eva Lendel ми будемо перераховувати 5 000 грн на рахунок лікарні «Охматдит» у Києві. Це найбільша дитяча лікарня в Україні, куди щодня привозять пацієнтів із важкими пораненнями, а хтось залишається сиротою. Ми не можемо бути осторонь цієї значущої проблеми», — розповідає засновниця WONÁ Concept Ілона Шрамко.

Бренд весільних суконь WONÁ Concept купує для ЗСУ рації та бронежилети - 4 - изображение

Бренд вважає, що лише разом ми вистоїмо до кінця та переможемо, тому не припиняє допомагати армії та всім, хто цього потребує.


Фото: WONÁ Concept

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top