Звернення UFW до міжнародної fashion-спільноти

Звернення UFW до міжнародної fashion-спільноти - 1 - изображение

Ми – команда Ukrainian Fashion Week, і сьогодні ми звертаємося до вас від імені всієї української fashion-індустрії – дизайнерів, моделей, режисерів-постановників, кравчинь, PR-спеціалістів, художників, фотографів, графічних дизайнерів, креативників та всіх інших професіоналів моди. 

У ці темні дні ми просимо вашої термінової підтримки та гучного спротиву! 

Світ стежить за війною, яка відбувається у нашій країні. Наслідки говорять самі за себе: за даними, що оприлюднюють медіа в Україні загинуло та поранено понад 2000 цивільних осіб. Найбільша країна Європи стала зоною війни, смерті і болю, зоною невиправданої агресії. Понад 1 мільйон людей перетнули кордони України. 

Мода завжди була найбільшою, найгучнішою платформою для захисту прав людини і демократичних цінностей. Мода закликала до інклюзивності, різноманітності, стійкості та свободи вираження поглядів. Ми віримо, що ваш голос може змінити ситуацію і допоможе всьому творчому світу звернути увагу на ситуацію в Україні, яка відбувається саме зараз.

Відповідальний бізнес відіграє велику роль у мотивації росіян до дій, щоб зупинити злочинні акти свого керівництва. Як ми бачимо з раннього впливу санкцій і дій таких компаній, як Apple, Adidas, FIFA, Spotify та багатьох інших, бізнес-спільнота може бути потужною силою добра. 

Ми звертаємося до світової модної спільноти з проханням підтримати українську демократію, яка захищає нас та решту вільного світу від Росії. 

Звернення UFW до міжнародної fashion-спільноти - 2 - изображение

Ось 5 способів, як ви можете допомогти. 

  1. Ban Russia

Якщо ви відповідальний бізнес, вражений російськими звірствами, найефективніший спосіб – припинити будь-яку співпрацю із загарбником: вийти з російського ринку, припинити обслуговування російських клієнтів, заборонити російським компаніям участь у вашій професійній колаборації та глобальній економіці. Економічні показники — це мова, яку розуміє і відчуває кожен бізнес. Ми повинні говорити їхніми мовами, щоб вони чули. 

  1. Будьте голосом правди. 

Інформуйте своїх клієнтів та передплатників соціальних мереж про війну в Україні та заохочуйте їх висловлювати свою підтримку онлайн, протестувати проти війни та бойкотувати Росію. Розмістіть банер, створіть інформаційний бюлетень, запишіть відео – поширюйте правду та підтримайте Україну! Чим більше людей усвідомлять, що відбувається в Україні, тим швидше вона зможе перемогти агресора.

  1. Збір коштів для України.

Ви можете запропонувати своїм клієнтам придбати певний продукт чи послугу для збору коштів або пожертвувати кошти благодійній організації, яка надає допомогу українцям. 

Кілька можливих варіантів пожертв, які ви можете розглянути, знаходяться за посиланням.

Якщо ваш продукт чи послуга можуть бути корисними Україні у ці важкі часи, будь ласка, надайте їх країні, як допомогу. Купуйте українські товари online.

  1. Наймати українців.

Ви можете забезпечити додатковий заробіток для працівників з України, навіть якщо ви перебуваєте по всьому світу. Якщо ви користуєтеся послугами фріланса – найміть українців і підтримайте їх заробітком у ці важкі часи. 

  1. Внутрішня кампанія.

Якщо ви працівник, ви можете організувати масову кампанію та лобіювати рішучі дії вищого керівництва своєї компанії. Напишіть листа, і надішліть його своєму керівництву. Мобілізуйте своїх колег з України та світу надіслати подібний лист. Чим більше листів отримають ваші лідери, тим більша ймовірність, що вони вживатимуть заходів.

Кожна людина, кожен бізнес, кожна організація відіграють важливу роль у зупиненні цього безжального, необґрунтованого та неспровокованого вторгнення, яке загрожує миру у всьому світі. 

З усією нашою вірою в людство, 

Українська модна спільнота. 

#StandWithUkraine


Фото: прес-служба UFW


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top