У Київській опері відбувся наймасштабніший Різдвяний концерт

Різдвяний концерт

Два повних зали, виступи на біс та овації понад п’ятнадцять хвилин! Саме так Київська опера розпочала 2022 рік. «Нові мелодії Різдвяної ночі» — грандіозний концерт, основою якого є українські колядки. Це унікальна можливість для глядачів по-іншому подивитись на українські народні традиції та почути їх зовсім у новому форматі. 

8 січня глядачі телеканалу “Київ” мали змогу побачити концерт наживо.

“До цьогорічних мелодій було спеціально створено дві авторські колядки. Одну на вірш-кант Григорія Сковороди музику написав Тимур Полянський і аранжував її Артем Рошенко. Вірш до другої колядки написала Ілона Верхівська-Ельтек, а музику та аранжування зробив Євген Петров.  А в колядці “В темную нічку” аранжування навмисно зроблене не як колискова, а як історичний підтекст того, що відбувалось у світі від народження Ісуса Христа і до сьогодні,” — говорить Петро Качанов, директор-художній керівник Київської опери, автор ідеї та режисер-постановник концерту.

Різдвяний концерт

Різдвяний концерт

У концерті «Нові мелодії Різдвяної ночі»  взяли участь понад 140 осіб на сцені, серед яких оркестр, хор та зірки оперної сцени: Ніна Матвієнко, Тарас Штонда, Валентин Дитюк, Юрій Годо, Дмитро Тодорюк, Юлія Засімова, Гліб Іванов, Олександр Киреєв, Дар’я Миколенко, Анастасія Поважна, Анастасія Поліщук, Дмитро Фощанка. Диригент — Василь Василенко. 

Різдвяний концерт

Різдвяний концерт

Українці — міська нація, і ми колядуємо по-європейськи!

Нагадаємо, що «Нові мелодії Різдвяної ночі» — це третій Різдвяний концерт, який традиційно проходить у Київській опері. 

Різдвяний концерт

Різдвяний концерт


Фото: прес-служба Київської опери

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top