У Києві відбувся допрем’єрний показ українського різдвяного фільму «Справжній Санта»

“Справжній Санта”

10 січня у столичному кінотеатрі Оскар відбулася довгоочікувана прем’єра різдвяної стрічки від українських творців — “Справжній Санта”.

Унікальний проект від одного з найкращих продюсерів країни Валерії Гузи цього вечора торкнувся серця всіх глядачів. На кінопоказі побували актори фільму: Михайло Аугуст, Володимир Шумко, Валерія Товстолес, ведучий програми “Сніданок. Вихідний” на 1+1 Олександр Попов, підтримати його пришла колега з ТСН Марічка Падалко з дочкою Катею. Також допрем’єрний показ відвідала співачка Анна Добриднєва, яка не лише знялася у картині, але й написала до неї зворушливий саундтрек “Новорічна”, та багато інших талановитих артистів, блогерів та медіаперсон.

“Справжній Санта”

“Справжній Санта”

“Справжній Санта”

“Ми пройшли шлях від ідеї фільму до його реалізації та прокату в кінотеатрах по всій Україні, скажу чесно – це було не легко і часом дуже стресово, але якщо ви запитаєте мене «чи хочу я це повторити в майбутньому?», я відповім «Так! 1000 разів так!». Як звучить пісня з дитинства: «професій багато, але прекрасніше за всіх кіно, хто в цей світ потрапив — навіки щасливий став», і нехай шлях до цього щастя пролягає через нерви та безсонні ночі, але на фіналі ти розумієш, що це саме той момент, коли здійснилася мрія. Дякую всій команді та акторам за ваш талант і працездатність, ви моє велике кохання”, — підсумувала перед переглядом фільму продюсер Валерія Гуза.

“Справжній Санта”

“Справжній Санта”

“Справжній Санта”

Що ж, світ змінюється – це правда, але що б з ним не відбувалося, у ньому завжди є місце добру, любові та дивам! Не вірите? Подивіться «Справжній Санта». Ця зворушлива картина з 5 новел про кохання у всіх його проявах — зарядить гарним настроєм, оптимізмом та мотивацією на весь наступний рік!

З 13 січня у всіх кінотеатрах України!


Фото: прес-служба 1+1

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top