Бесіда з квітами: легкі блузи і жіночні сукні від LEM

Бесіда з квітами: легкі блузи і жіночні сукні від LEM - 1 - изображение

Грузинський бренд LEM вже друге представляє колекцію в межах Ukrainian Fashion Week. Витвори Фрідона Нігуріані славляться яскравістю кольорів, і колекція SS22 не стала винятком – цього разу дизайнер пропонує легкі блузи і жіночні сукні в яскравих принтах і контрастних структурах.

Бесіда з квітами: легкі блузи і жіночні сукні від LEM - 2 - изображение

“Навесні і влітку, з появою перших квітів і листя на деревах, земля починає прокидатися після зими. Так і світ зараз поступово пробуджується після пандемії, яка спричинила глобальну депресію”, – пояснює Фридон. “Буйні фарби природи і квіткові пейзажі були для мене одним із способів подолати смуток в цей складний період. Я часто купував квіткові букети і прикрашав ними свій будинок, і мені хотілося поділитися тими позитивними і світлими емоціями, які вони приносили мені, з усіма”.

Бесіда з квітами: легкі блузи і жіночні сукні від LEM - 3 - изображение

Флористичні мотиви простежуються як і в принтах, так і в вишивці та аплікаціях. Дизайнер також міксує рослинні орнаменти з популярної зараз смужкою. А в однотонних комплектах поєднання кольорів підібрані таким чином, що самі дівчата-моделі здаються прекрасними квітами.

Кожен образ роблять цілісним аксесуари та прикраси, авторство яких також належить Фрідону. Усі вони зроблені вручну в Тбілісі у студії бренду, – і якщо взуття та капелюхи вже були в колекціях, то браслети, кольє і сумки, зв’язані з намистин, представлені вперше.

Бесіда з квітами: легкі блузи і жіночні сукні від LEM - 4 - изображение

Грузинський бренд LEM був заснований в 2020 році Фрідон Нігуріані. Його бажанням було створювати одяг, яку він хотів носити сам, але не міг знайти в магазинах. А назвою для бренду стало слово “lem”, яке означає “лев” в перекладі з стародавньої мови грузинської Сванетії – одного з найбільш високогірних регіонів в Європі, і батьківщини засновника бренду.


Фото: прес-служба  Fashion Office


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top