Полiт на повiтряній кулі та спалах емоцій у новому кліпі TVORCHI Falling

Полiт на повiтряній кулі та спалах емоцій у новому кліпі TVORCHI Falling - 1 - изображение

Початок нової музичної подорожі: автори “Кращого альбому” 2020 року за версією музичної премії YUNA TVORCHI анонсували вихід лонгплею та дропнули перший сингл зі своєї майбутньої платівки та надихаючий кліп на нього.

Falling – таку назву має новий трек креаторів, який ще до офіційного релізу підкорив тисячі слухачів. Сніппет треку у Tik Tok набрав більше 1500 відео всього за три дні, а під live-презентацію пісні на фестивалі Atlas Weekend відривалось близько 3 тисяч захоплених гостей.

Дует продовжує занурювати в емоції всіх, хто цінує справжні почуття. Новий трек “Falling” – синтезований саундтрек усіх літніх подорожей, він про людей та пристрасть, яка здатна змінювати напрямок у навігаторі життя.

Кліп на сингл Falling переносить на захід сонця, де на повітряній кулі між хмарами TVORCHI розпочинають свою пригоду.

Полiт на повiтряній кулі та спалах емоцій у новому кліпі TVORCHI Falling - 2 - изображение

“Falling – це не просто пісня, кліп. Це початок нашої дороги. Він відкриває відео-історію майбутнього альбому, на кожен трек якого буде представлене відео, і всі вони будуть поєднані між собою одним. Чим саме – поки не скажемо.”, – заінтригували артисти.

Спалах емоцій і буря почуттів, що непідвладні людським канонам. Гіпнотичний грув і синт-продакшн синглу телепортує кожного у ту єдину мить повільної закоханості, яку ми запам’ятаємо назавжди.

Полiт на повiтряній кулі та спалах емоцій у новому кліпі TVORCHI Falling - 3 - изображение

Режисером кліпу Falling став Андрій Лагутін, який раніше зняв для креаторів відеороботу “Мова тіла”. Знімальний процес нової роботи тривав рівно добу.

Майбутній альбом TVORCHI обіцяє стати новою прогресивною сходинкою молодої української сцени.


Фото: прес-служба TVORCHI 

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top