Главная страница » Ивенты » “Вічно танцююча людина”: документальна подорож MONATIK в кінотеатрах «Оскар» з 3 по 9 червня

“Вічно танцююча людина”: документальна подорож MONATIK в кінотеатрах «Оскар» з 3 по 9 червня

“Вічно танцююча людина”: документальна подорож MONATIK в кінотеатрах «Оскар» з 3 по 9 червня - 1 - изображение

«Вічно танцююча людина (ВТЧ)» — документальна кінострічка життєвого і творчого шляху культового артиста сучасності MONATIK. У фільмі «ВТЧ» проявлений шлях становлення особистості MONATIK з періоду юності, яка проходила в місті Луцьк, до найтріумфальнішої події в поп-культурі сучасності (наймасштабнішому і знаковому шоу MONATIK «LOVE IT ритм» на НСК «Олімпійський»).

MONATIK: «Це історія, яку шалено хочеться розповісти! Повірити не міг, що це може статися зі мною, але це сталося. Чому? Як? Можливо, в цьому фільмі знайдуться відповіді… Шлях від першої ноти до Олімпійського. Я бачив достатньо багато документального кіно, яке піднімає з місця і змушує рухатися вперед. Щиро сподіваюся, що глядача, який удостоїв увагою роботу «Вічно танцююча людина», воно промотивує саме на ці почуття, адже для такої емоції він і створювався. Якщо опускаються руки, улюблена справу продовжує чинити опір, на душі стає порожньо або ж, якщо все добре і щастя переповнює, а мрії постійно турбують своєї важливістю до виконання… Ця робота для Вас. Давайте разом пройдемо шлях від першої ноти до Олімпійського і, можливо, вдасться зрозуміти, що для вас стадіон? У чому він проявляється? Який він … Ваш Олімпійський?»

Робота над фільмом тривала понад три роки. Режисер картини Артем Григорян був архіваріусом команди артиста 7 років гастролей, подорожей і фіксував знакові концерти і події з життя команди по всьому світові. Це кіно про мотивацію. Його найважливіша місія — показати людям, як не складати руки, коли часто в своєму житті чуєш «ні» і стати найуспішнішим і найтитулованішим артистом сучасної поп-індустрії.

Кадри роботи перемежовуються з особистою хронікою MONATIK, де Дмитро показаний не тільки як неймовірний трудоголік, а ще й розкривається для глядача, як видатна глибока особистість, що зуміла об’єднати навколо себе мрійників і творців. Вперше на великому екрані перед глядачем постануть — мама, бабуся, друзі дитинства, дружина і діти Дмитра. Це не солодкі лестощі, а неймовірна щоденна робота над собою. У фільмі з’являються такі знаменитості, як Костянтин Меладзе, Серьога, Потап, Надя Дорофєєва, Юрій Бардаш, Віталій Дроздов і багато інших.

«ВТЧ» знаменує початок нової епохи в творчості креатора і новатора сучасності MONATIK.

Квитки вже у продажу.


Фото: прес-служба кінотеатру «Оскар»

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top