TAYANNA випустила ремікс на інтимний хіт «Плачу і сміюся»

TAYANNA випустила ремікс на інтимний хіт «Плачу і сміюся» - 1 - изображение

Співачка продовжує історію свого останнього альбому «Жіноча сила».

TAYANNA випустила ремікс на інтимний хіт «Плачу і сміюся» - 2 - изображение

Влітку у TAYANNA вийшов міні-альбом «Жіноча сила», який одразу потрапив до списку «10 найпопулярніших релізів» за версією музичного сервісу Apple Music. Один з синглів «Жіночої сили» — «Ейфорія» — не виходить з топів українських радіостанцій та постійно перебуває в гарячій ефірній ротації. Але на цьому історія альбому не зупиняється. Сьогодні співачка випускає ремікс на одну з пісень «Жіночої сили» — лірично-інтимну «Плачу і сміюся». Автором реміксу виступив саундпродюсер FIMARO, який побачив пісню в танцювальному жанрі EDM.

TAYANNA випустила ремікс на інтимний хіт «Плачу і сміюся» - 3 - изображение

«Плачу і сміюся» написав та подарував співачці відомий композитор та автор пісень Сергій Підкаура. «Він зміг дуже тонко відчути мій настрій та розкрити тогочасний стан душі. Це великий дарунок долі: мати поряд таку людину, з якою можна розділити як радість, так і сльози», — так коментувала історію створення композиції сама TAYANNA.

TAYANNA випустила ремікс на інтимний хіт «Плачу і сміюся» - 4 - изображение

Нагадаємо, що альбом «Жіноча сила» вийшов 26 червня на лейблі Secret Service Digital & Publishing. До нього увійшли 5 україномовних треків, присвячених «сильним жінкам, що самостійно визначають своє життя». Над релізом TAYANNA працювала зі своїм саундпродюсером Віталієм Телезіним. Надихаючись естетикою 1980-х і використовуючи вінтажні синтезатори, вони створили танцювальний і водночас життєствердний альбом, в якому є багато оптимізму та мотивації.


Фото: прес-служба

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top