У Києві розпочала роботу соціально-спортивна школа Фонду «Реал Мадрид»

У Києві розпочала роботу соціально-спортивна школа Фонду «Реал Мадрид» - 1 - изображение

У Києві запрацювала соціально-спортивна школа Фонду «Реал Мадрид», створена зусиллями Громадської організації «Епіцентр дітям».

Школа створена на базі трьох київських навчальних закладів – загальноосвітніх шкіл  № 62 Дарницького району (Княжий Затон, 17-В) і № 243 Подільського району (вул. Новомостицька, 10) та Українського коледжу ім. В.О. Сухомлинського № 272 Дніпровського району (вул. Шептицького, 5-А).

Вихованці школи – понад 200 хлопчиків та дівчат віком від 6 до 17 років із соціально незахищених родин (з ризиком маргінального стану через важкі сімейні обставини, без засобів існування, сироти, напівсироти, діти з багатодітних сімей). Вони забезпечені харчуванням, спортивним інвентарем та формою. Окрім тренувань із футболу та баскетболу, учні школи Фонду «Реал Мадрид» мають можливість поглиблювати шкільне навчання та вивчати іноземні мови. Навчання в школі є безкоштовним.

У соціально-спортивній школі працює висококваліфікована команда професіоналів: координатори, соціальні працівники, тренери, вчителі, вихователі, психологи та волонтери. Зокрема, всі тренери пройшли курс навчання в тренерів-методистів Фонду «Реал Мадрид» і отримали сертифікати міжнародного зразка.

«Наша мета — покращити сьогодення та майбутнє українських дітей. Можливість займатися спортом та паралельно вивчати іноземні мови відкриває нові перспективи для майбутнього наших вихованців. І хоч ми не очікуємо, що всі вони в дорослому житті стануть професійними спортсменами, ті навички і знання, що надають їм вчителі і тренери, допоможуть самовдосконалюватися та долати труднощі», – говорить віце-президент громадської організації «Епіцентр дітям» Тарас Герега.

На сьогодні соціально-спортивні школи Фонду «Реал Мадрид» працюють вже у Києві, Тернополі, а також у Хмельницькій та Київській області. Загалом кількість вихованців мережі соціально-спортивних шкіл Фонду «Реал Мадрид», які вже третій рік працюють в Україні, понад 800 дітей.

Як зазначає засновник компанії «Епіцентр К» Олександр Герега, Україна – єдина серед держав-учасників проєкту Фонду «Реал Мадрид», яка сьогодні має розгалужену мережу соціально-спортивних шкіл.

Спортивна інфраструктура в усіх київських школах, що беруть участь у проєкті, була відновлена за кошти фінансового партнера проєкту — компанії «Епіцентр К»: зроблені капітальні ремонти в спортивних залах цих навчальних закладів та відбудовані сучасні стадіони.

Зокрема, в коледжі ім. Сухомлинського побудована футбольна арена площею 101,7 м на 61,57 м, максимально наближена до стандартів та рекомендацій УЄФА. На ній можна буде проводити спортивні змагання міжнародного рівня.

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top