У Києві відбудеться фінал Всеукраїнського конкурсу Miss Nationality Ukraine2020

У Києві відбудеться фінал Всеукраїнського конкурсу Miss Nationality Ukraine2020 - 1 - изображение

31 жовтня о 19.00 в ресторанному комплексі D.Fleur (вулиця Михайла Грушевського, 3) відбудеться фінал Всеукраїнського конкурсу Miss Nationality Ukraine 2020. 

«Переможниця Miss Nationality Ukraine 2020 отримає не тільки титул, а й відповідальну місію – за підтримки Департаменту молоді та спорту Виконавчого органу КМДА протягом 2021 року виконувати суспільно-соціальні функції, пов’язані з благодійною, культурною, представницькою місією культури та звичаїв України.» – коментує директор конкурсу Христиченко Катерина. 

Фіналістки конкурсу предстануть перед нами виключно в образах створених українськими дизайнерами, серед яких: Foberini, Vesna Acsessories, Victoria Ivankovich, Tendens та інші. 

Хореографом фінального шоу проєкту стала Марина Моісєєва – засновник Divas Place і першого в Україні Dance Divas Show, учасниця балету артисту MONATIK.

Miss Nationality Ukraine 2020  – це не тільки конкурс краси, це образотворча платформа, яка розвиває скіли жіночності у чотирьох сферах життя: творчість, тіло, розум та енергія. Цього року менторами проекту стали:

Ольга Стрельцова – відомий весільний церемоніатор і засновник професії в Україні

Ольга Богатая – мотиваційний оратор, з досвідом більше ніж 7 років духовних практик з кращими майстрами Індії, Китаю і Мексики.

Влад Задирака – майстер духовних практик, який більше 10 років вивчає і перевіряє на практиці медитацію, енергетику і філософію Чжун Юань Цигун.

Анжеліка Лагода – спортивна модель і Weider ambassador в Україні.

Ольга Мірале – лайф-коуч, НЛП практик, наставник в області сексології і побудові відносин.

Юлія Білоус – beauty expert і засновник української мережі клінік Face lab.

Анна Галебах – персональний стиліст, яка вже більше 6 років на світовому ринку моди.

Організатор конкурсу Вікторія Сідорова розповіла, що дівчат буде оцінювати компетентне журі в складі фахівців високого профілю, представників уряду, відомих людей шоу-бізнесу і культури України, а також представників молодіжних організацій та ЗМІ, але їхні прізвища наразі тримаються в секреті. Зате поділилась інформацією, що вести захід буде топовий київський ведучий Василь Чебаненко.


Фото: Miss Nationality Ukraine 2020


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top