Співачка Яна Брилицька презентувала пісню про токсичні стосунки «Маріонетка»

Співачка Яна Брилицька презентувала пісню про токсичні стосунки «Маріонетка» - 1 - изображение

Співачка Яна Брилицька презентувала авторську пісню і mood video «Маріонетка». Це музична історія про «сліпе кохання», яке може зробити з дівчини маріонетку і жертву абьюзивних відносин. На створення пісні артистку надихнули історії її подруг і фоловерів.

«Тягни мене за коси, як за нитку. Я твоя дівчина маріонетка», — Яна йде на відверту розмову зі слухачами й через головну героїню звертається до дівчат і жінок. Співачка акцентує, як важливо у стосунках не зраджувати себе, свої цінності і бажання, щоб не втратити любов до себе і смак життя.

 «Дівчина дуже схожа на квітку. Залежно від кількості сонця і правильного поливу, як і квітка, вона може або розквітнути або зав’янути, — коментує Яна Брилицька. —  Важливо вчасно усвідомити, що ти знаходишся в абьюзивних відносинах, у яких тебе пригнічують, і поставити крапку. Я хочу, щоб дівчата не йшли на поводу маніпуляторів і ніколи не ставили чиїсь бажання та щастя вище власного».

Співачка Яна Брилицька презентувала пісню про токсичні стосунки «Маріонетка» - 2 - изображение Співачка Яна Брилицька презентувала пісню про токсичні стосунки «Маріонетка» - 3 - изображение Співачка Яна Брилицька презентувала пісню про токсичні стосунки «Маріонетка» - 4 - изображение

«Маріонетка» могла б стати класичною хіп-хоп композицією, але одне з творчих кредо співачки – експериментувати зі стилями і подачею. Так вийшла сучасна лірична пісня з хіп-хоповими куплетами, мелодійним приспівом і бриджем з мелизматичними народними нотками. Вже не в перше Яна сама виступила автором слів і музики композиції.

Продовжує музичну історію mood video. У минулому успішна модель і віцеміс Україна Всесвіт з’являється в кадрі в легкому бандо і шортах пастельних відтінків практично без мейку, що зараз рідко зустрінеш у кліпах артисток. Дія відбувається на тлі квітучої української природи поблизу Києва. Ніжний образ транслює вразливість, чистоту і довірливість, які характерні для закоханої дівчини. Саме в такому стані їй найлегше потрапити в пастку абьюзера.


Фото: прес-служба Яни Брилицької 

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top