«MS Top Ukraine» запрошують на кастинг конкурсу краси

«MS Top Ukraine» запрошують на кастинг конкурсу краси - 1 - изображение

Конкурси краси все більше стають популярнішими. Майже кожна дівчина, жінка та бабуся може спробувати себе в такому святі краси. Виходи в гарних костюмах, у купальниках, вечірніх сукнях, номери талантів та все це є стандартна програма заходу.

«MS Top Ukraine» запрошують на кастинг конкурсу краси - 2 - изображение

Але щоб відрізнятися та бути найбільш кориснішим для суспільства в Україні є не просто конкурс, а проект для красивих та успішних жінок “Ms Top Ukraine”, автор, творець та директорка якого Олена Гидирим – учасниця “Місіс Всесвіт” 2018, власниця титулу “Місіс Топ Європа”, мама двох діток та щаслива дружина.

«MS Top Ukraine» запрошують на кастинг конкурсу краси - 3 - изображение

“MS Top Ukraine” – це вже щорічний проєкт для красивих і успішних дівчат та жінок! Для тих хто хоче створити собі позитивний імідж, підвищити статус, придбати нових подруг, налагодити комунікації з суспільством, отримати особистісний ріст і звичайно ж заявити про себе і своїх проєктах / професії.

«MS Top Ukraine» запрошують на кастинг конкурсу краси - 4 - изображение

Майже місяць з участницями в режимі он лайн працюють спеціалісти своєї справи. Це тренери міжнародних компаній особистістого росту, коучі, мотиваційні спікери які надихають жінок і мотивують змінювати своє життя до кращого.

«MS Top Ukraine» запрошують на кастинг конкурсу краси - 5 - изображение

І в кінці цих захоплюючих пригод відбувається грандіозний фінал, де переможниці отримують честь представляти Україну на міжнародних конкурсах краси.

«MS Top Ukraine» запрошують на кастинг конкурсу краси - 6 - изображение

Запрошуємо дівчат і жінок до 45 років пройти кастинг та приєднатися “Ms Top Ukraine” 2020, популяризувати, красу, успіх і нашу країну Україну!

«MS Top Ukraine» запрошують на кастинг конкурсу краси - 7 - изображение

Також нагадаємо, що минулого року переможниця “Ms Top Ukraine” 2019 мала честь представляти Україну в Домініканській республіці та отримала і там перемогу “Woman of the Universe” 2019.  

«MS Top Ukraine» запрошують на кастинг конкурсу краси - 8 - изображение «MS Top Ukraine» запрошують на кастинг конкурсу краси - 9 - изображение «MS Top Ukraine» запрошують на кастинг конкурсу краси - 10 - изображение «MS Top Ukraine» запрошують на кастинг конкурсу краси - 11 - изображение «MS Top Ukraine» запрошують на кастинг конкурсу краси - 12 - изображение «MS Top Ukraine» запрошують на кастинг конкурсу краси - 13 - изображение «MS Top Ukraine» запрошують на кастинг конкурсу краси - 14 - изображение


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top