«MS Top Ukraine» запрошують на кастинг конкурсу краси

Конкурси краси все більше стають популярнішими. Майже кожна дівчина, жінка та бабуся може спробувати себе в такому святі краси. Виходи в гарних костюмах, у купальниках, вечірніх сукнях, номери талантів та все це є стандартна програма заходу.

Але щоб відрізнятися та бути найбільш кориснішим для суспільства в Україні є не просто конкурс, а проект для красивих та успішних жінок «Ms Top Ukraine», автор, творець та директорка якого Олена Гидирим — учасниця «Місіс Всесвіт» 2018, власниця титулу «Місіс Топ Європа», мама двох діток та щаслива дружина.

«MS Top Ukraine» — це вже щорічний проєкт для красивих і успішних дівчат та жінок! Для тих хто хоче створити собі позитивний імідж, підвищити статус, придбати нових подруг, налагодити комунікації з суспільством, отримати особистісний ріст і звичайно ж заявити про себе і своїх проєктах / професії.

Майже місяць з участницями в режимі он лайн працюють спеціалісти своєї справи. Це тренери міжнародних компаній особистістого росту, коучі, мотиваційні спікери які надихають жінок і мотивують змінювати своє життя до кращого.

І в кінці цих захоплюючих пригод відбувається грандіозний фінал, де переможниці отримують честь представляти Україну на міжнародних конкурсах краси.

Запрошуємо дівчат і жінок до 45 років пройти кастинг та приєднатися «Ms Top Ukraine» 2020, популяризувати, красу, успіх і нашу країну Україну!

Також нагадаємо, що минулого року переможниця «Ms Top Ukraine» 2019 мала честь представляти Україну в Домініканській республіці та отримала і там перемогу «Woman of the Universe» 2019.