Вперше в Одесі – Odessa Fashion Night

Вперше в Одесі – Odessa Fashion Night - 1 - изображение

15 та 16 лютого в Одесі вперше проходитиме Odessa Fashion Night, в рамках якого відбудутьсяпокази колекцій нижньої білизни, купальників, одягу для дому та сну від українських дизайнерів. Даний проект – ініціатива організаційного комітету Odessa Fashion Day.

15 лютого відкриватиме Odessa Fashion Night майстер-клас від Лаури Овякімян, персонального консультанта зі стилю та іміджу, авторки курсу зі стилю для сучасних леді «Be Stylish», співвласниці онлайн бутику дизайнерського одягу, взуття та аксесуарів «WARDROBE|SELECTED CLOTHES» в готелі Frapolli 21 (вул. Троїцька, 34). Вхід лише за наявності запрошення.

16 лютого з 18:00 до 21:00 на головному подіумі сезону в Ministerium club (вул. Гоголя, 12) Chili, Don’t Look, LAVLIA lingerie, Aleksis та KEOSME продемонструють свої чарівні колекції білизни та одягу для сну і доведуть, що кожна жінка може і повинна виглядати неперевершено щодня, навіть вдома.

Хедлайнер вечора – Надін Руссу.

Мета Odessa Fashion Night – привернути увагу до важливих елементів гардеробу, яким поки далеко не всі надають значення, презентувати колекції українських дизайнерів нижньої білизни, купальників і одягу для дому та сну, просувати вітчизняного виробника в сфері моди на внутрішній ринок Одеси та окремо взятих регіонів. Формат передбачає проведення дизайнерських дефіле і концертну програму.

Даний проект є некомерційним. Всі покази можна відвідати за запрошенням.

Odessa Fashion Night проходить за підтримки некомерційної громадської організації Odessa Fashion Union та Ministerium club. Окрема подяка партнерам проекту Sandalyeci, Granddent, IQOS, Black Sea hotel group, GOODIDEA, Vesch, Make Me Up Studio and School, HAIR & MAKE-UP SCHOOL, ARTPODIUM.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top