Оля Полякова розчулила глядачів у Чикаго своєю промовою про Україну

Оля Полякова розчулила глядачів у Чикаго своєю промовою про Україну - 1 - изображение

У рамках своїх перших гастролей «Королева Ночі» по США та Канаді, які розпочалися на Різдво, співачка дала аншлагові концерти у Маямі, Нью-Йорку, Торонто та Чикаго. Виступ в останньому, який відбувся у NorthShore Center For Performing Arts, став найемоційнішим. Співачка вразила українську діаспору словами про Україну, викликавши сльози на очах у глядачів:

Оля Полякова розчулила глядачів у Чикаго своєю промовою про Україну - 2 - изображение Оля Полякова розчулила глядачів у Чикаго своєю промовою про Україну - 3 - изображение Оля Полякова розчулила глядачів у Чикаго своєю промовою про Україну - 4 - изображение

«Боже, яке це велике щастя перелетіти через пів землі і побачити всіх вас. І почути ваші голоси, побачити ваші очі, як ви знаєте і співаєте мої пісні. Я навіть поняття не мала скільки тут є моїх прихильників. Я дуже щаслива, що сьогодні з вами тут зустрілася. Я хотіла вам побажати багато щастя, грошей, багато здоров’я…щоб ми, українці, хотіли жити в своїй країні, щоб в нас там було так добре і нам нікуди не хотілось їхати. А найголовніше, щоб в нашій країні якомога швидше був мир. Дуже вам дякую!», – завершила свій емоційний виступ Полякова.

Після закінчення туру містами США та Канади співачка разом із продюсером Михайлом Ясинським та сім’ями відправляться у відпуску до Мексики.

Оля Полякова розчулила глядачів у Чикаго своєю промовою про Україну - 5 - изображение Оля Полякова розчулила глядачів у Чикаго своєю промовою про Україну - 6 - изображение Оля Полякова розчулила глядачів у Чикаго своєю промовою про Україну - 7 - изображение


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top