Люда з Голівуда: «Блогер без хейту – це не блогер»

Люда з Голівуда: «Блогер без хейту – це не блогер» - 1 - изображение

Одна з найпопулярніших Інстаграм-блогерок, володарка нагороди «Найпозитивніший блогер-2019 року», яка має армію відданих прихильників, Люда з Голівуда дала ексклюзивне інтерв’ю Woman MAGAZINE, в якому розповіла про створення нових проектів, залучення до них чоловіка, підкорення Голлівуду та багато іншого.

Людо, в одній з програм ви розповідали, що спочатку створили свій блог в Інстаграмм наперекір чоловікові, так як йому це не подобалося. Зараз же чоловік бере участь у зйомках з вами. Чи змінилося його ставлення до вашої діяльності і як вдалося самого залучити до неї?

Так, дійсно, на початку моєї інста-кар’єри чоловік був категорично проти такої діяльності, особливо  проти образу «Люди з Голівуду». Він, як і кожен люблячий чоловік хотів бачити мене в образі красивої жінки, а не баби-вогонь (посміхається). Але все змінилось, коли мене почали запрошувати на зйомки, канали, замовляти рекламу. Чоловік зрозумів, що мене люблять саме за цей образ, і що я не просто так витрачаю свій час. Тоді він став допомагати і придумувати деякі ролики.

Ви радитеся з чоловіком перед створенням нового вайну або проекту? Взагалі, прислухаєтеся до чиєїсь думку або покладаєтеся тільки на своє чуття?

Ніколи не з ким я не раджусь – роблю те, що вважаю за потрібне. Тільки віра в себе допомагає мені бути тим, ким я є!

Люда з Голівуда: «Блогер без хейту – це не блогер» - 2 - изображение

Ви часто читаєте коментарі в соціальних мережах? Як ставитеся до хейтерів?

Читаю майже всі коментарі. Фізично не встигаю все прочитати. 90% моєї аудиторії люблять мене і пишуть лише хороше.  Решта – хейт, якому я рада. Блогер без хейту – це не блогер!

Чи були зйомки або проекти, які «провалилися», або про які ви пошкодували?

Так, інтерв’ю для  ICTV. Знімали дві доби, навіть їздили до мене в місто Березань, а показали по телебаченню хвилин 7, хоча мала бути повноцінна передача.

Люда з Голівуда: «Блогер без хейту – це не блогер» - 3 - изображение

Якщо говорити про більш глобальні речі, ви довго думаєте про те, що трапилося у вашому житті, або вважаєте, що все відбувається, як повинно і копошитися в минулому немає сенсу?

Минуле сприймаю як досвід, але обов’язково аналізую, щоб не повторити помилок. В долю не вірю, вважаю, що ми – самі творці свого життя.

Ви говорите, що Люда з Голівуда і Люда в реальному житті сильно відрізняються. А що спільного між ними?

Спільне – це відвертість. Я завжди говорю, що думаю, хоча, розумію, іноді краще промовчати. Працюю над цією рисою характеру.

Людо, а чи хочете ви спробувати себе в нових амплуа? Можливо, замислюєтеся про підкорення Голлівуду (враховуючи ваш псевдонім, було б дуже символічно)?

О так! Моя мрія – знятись в кіно та  побачити себе на кіноекрані. Вона обов’язково здійсниться, я точно знаю. І в Голлівуді побуваю! Аякже!?

Якби була можливість втілити на екрані будь-яку роль, кого б зіграли?

Самодостатню, розкішну, успішну леді з прекрасними манерами та паскудним характером.

Люда з Голівуда: «Блогер без хейту – це не блогер» - 4 - изображение

А є щось, чого не зробите навіть за велику плату? Які ваші творчі табу?

Для мене табу зйомки з оголеним тілом і сексуальні кадри. Адже поважаю свого чоловіка і впевнена, що йому буде це неприємно, та і я сама не зможу.

Що ви вважаєте своїм головним досягненням в 2019 році і чого хочете досягти в 2020?

Ми дуже хотіли мати власне житло та купили квартиру. Також я отримала нагороду «Найпозитивніший блогер 2019 року». В 2020 році хочу стати блогером-мільйонником, схуднути на 15 кілограмів, купити італійське авто та побачити США. На мене чекає Голлівуд!

Багато людей займаються візуалізацією бажань: наприклад, створюють спеціальні карти. Чи робите ви подібне, або як розповідаєте Всесвіту про ваші «хочу»?

Подібне ми робили з чоловіком до одруження. Зараз в мене на телефоні є 100 цілей, які чітко прописані. Як тільки одна здійснюється, я її видаляю і вигадую нову. Так я живу в тонусі я знаю, що мої цілі не закінчуються, бо в цьому і є сенс життя.


Автор: Тетяна Зайцева

 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top