Народне тріо: Потап, Олег Винник і Оля Полякова записали спільний хіт до «Скаженого Весілля 2»

Народне тріо: Потап,  Олег Винник і  Оля Полякова записали спільний хіт до «Скаженого Весілля 2» - 1 - изображение

Найпопулярніші та найнародніші артисти  анонсували «скажену» прем’єру – їх об’єднав новий саундтрек до комедії  «Скажене Весілля 2», яка вийде у кінопрокат 25 грудня. Автором композиції, традиційно,  став музичний композитор обох частин  фільму  Потап.  Тріо надихнув хітовий дует минулого року – фіт Потапа та Олега Винника «Найкращий день». Пісня «Свят! Свят! Свят!»  – це музикальна присвята усім улюбленим українцями святам. 

«Ми з Олегом хотіли повторити успіх та шукали новий колір до нового хітового саундтрека. Оскільки пісня  виходила весела та запальна, зрозуміли, що нам потрібна Королева Ночі! Ось так, в головній пісні всіх свят  об’єдналися артисти,  з якими у українців асоціюються свята» – Потап.

«З Потапом ще з минулого року у нас склався чудовий творчий тандем. Тепер приєдналася Оля з ії гарячим темпераментом. Це цікаво, хоча і не просто. Коли збираються чоловіки разом – це одне, але, якщо між ними з’являється жінка – самі розумієте…Та результат сподобався усім!» – Олег Винник.

«Класна пісня, українська, запальна – все,  як я люблю. А компанія зібралась як треба» – Оля Полякова.

Народне тріо: Потап,  Олег Винник і  Оля Полякова записали спільний хіт до «Скаженого Весілля 2» - 2 - изображение

У кліпі знявся і улюбленець глядачів – головний тамада «Скаженого Весілля» Назарій Запухляк (Юрій Горбунов). Прем’єра пісні та кліпа відбудеться 5 грудня.Ексклюзивними подробицями народне тріо поділиться у програмі «Світське життя» на 1+1 в цю суботу.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top