Сергей Притула и «Вар’яти» – о том, что значит быть настоящим мужчиной

Сергей Притула и «Вар’яти» – о том, что значит быть настоящим мужчиной - 1 - изображение

На Новом канале самый «мужественный» проект – это «Вар’яти-шоу». «Очільник» проекта Сергей Притула и актеры Валентин Сергийчук, Виталий Тыльный, Владимир Жогло, Владимира Ковцун и Сергей Полупан высказали свои мысли о том, что мужчину делает мужчиной.

Сергей Притула

– Чоловіка від людини чоловічої статі відрізняють вчинки, – уверен ведущий Нового канала. – По-перше, чоловік має тримати слово, не розкидатися ним направо і наліво. Виконувати, що обіцяє. По-друге, це ставлення до оточуючих. Варто прагнути бути корисним до свого оточення і до суспільства. Дякувати Богу, останнім часом з’явилася мода до волонтерства. І це не лише армія. Дитячі будинки, лікарні, відділення онкології… Таке волонтерство не має ґендеру. Справжній чоловік поважає старших, любить жінку, може чогось навчити дітей, допомагає комусь, відповідає за свої слова, платить податки, любить свою країну, захищає її. А якщо ти чоловік тільки за статевими ознаками, то ти просто належиш до ґендеру.

Сергей Притула и «Вар’яти» – о том, что значит быть настоящим мужчиной - 2 - изображение

Владимир Ковцун

– Хлоп має бути хлопом,– утверждает актер. – Вміти постояти за себе, за жінку, вирішувати сімейні питання сам.

Сергей Притула и «Вар’яти» – о том, что значит быть настоящим мужчиной - 3 - изображение

Валентин Сергийчук

– Що робити, щоб бути справжнім чоловіком? – говорит Валентин. – Не вимахуйся, жартуй, люби жінку, цінуй сім’ю, поважай те місце і місто, в якому живеш. Будь людиною.

Сергей Притула и «Вар’яти» – о том, что значит быть настоящим мужчиной - 4 - изображение

Владимир Жогло

– Чоловікові надають мужності дрібні риси, – объясняет артист. – А також спокій. Що чоловік спокійніший, то більше він виважений та раціональний. Тим він вселяє надію, відчуття безпеки та впевненості. Мужній чоловік – спокійний чоловік.

Сергей Притула и «Вар’яти» – о том, что значит быть настоящим мужчиной - 5 - изображение

Виталий Тыльный

Я надзвичайно відповідальна людина, якщо говорю, то завжди це роблю, і роблю зі всієї сили і якісно, – рассказывает Виталий. – Треба все робити так, щоб двічі не переробляти – це позитивні риси, які додають мужності. Також це характер, ставлення до жінки та повага до колег.

Сергей Притула и «Вар’яти» – о том, что значит быть настоящим мужчиной - 6 - изображение

Сергей Полупан

– Чоловіку надають мужності його життєві вчинки, – говорит Сергей. – Чоловік має бути справедливим, бо зараз таких людей дуже мало. Мужності додає й те, що хлопці роблять на Сході, перед ними тільки на коліна падати.

Сергей Притула и «Вар’яти» – о том, что значит быть настоящим мужчиной - 7 - изображение


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top