Американська фолк-діва Lera Lynn вперше виступить у Києві 

Американська фолк-діва Lera Lynn вперше виступить у Києві  - 1 - изображение

Вперше в Україні виступить авторка та виконавиця саундтреків другого сезону серіалу “True Detective” – незрівнянна американська фолк-діва з прекрасним голосом Lera Lynn. Концерт відбудеться 14 листопада  у столичному Caribbean Club Concert Hall.

Пам’ятаєте сцену, коли герої “True Detective” Френк та Рей випивають у темному та порожньому барі під спів тендітної та меланхолійної дівчини з гітарою?

Ця дівчина – Lera Lynn, музика якої, за словами критиків, надзвичайно вдало додала драматизму та атмосферності сюжету та підкреслила сюрреалістичність сцен та характер 2 сезону серіалу.

Американська фолк-діва Lera Lynn вперше виступить у Києві  - 2 - изображение Американська фолк-діва Lera Lynn вперше виступить у Києві  - 3 - изображение

Незважаючи на увагу до її майстерності написання лірики, співачка також вражає критиків діапазоном свого вокалу. Журнал Rolling Stone назвав її голос “надзвичайно проникливим“.

Lera Lynn – це сотні шоу по всьому світу, поєднання стилів від кантрі та блюзу до інді-року та американи, співпраця з легендами T Bone Burnett, Rosanne Cash та цілий альбом дуетів Plays Well With Others з відомими американськими фолк-музикантами, такими як JD McPherson та John Paul White.

Американська фолк-діва Lera Lynn вперше виступить у Києві  - 4 - изображение Американська фолк-діва Lera Lynn вперше виступить у Києві  - 5 - изображение

Все що так потрібно восени – сумні балади під акомпанемент гітари, сильний жіночий вокал, камерна атмосфера – 14 листопада у Caribbean Club Concert Hall.

Квитки на концерт за посиланням: https://bit.ly/2PJi6rF.

 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top