«Збережи дитину» організовує івент – Форум «Золото Материнства»

«Збережи дитину» організовує івент - Форум «Золото Материнства» - 1 - изображение

Громадська Організація «Збережи дитину» організовує чудовий івент – Форум «Золото Материнства» в підтримку Материнства, вагітних жінок та матерів, що опинились в скрутному положенні. Ми хочемо, щоб гості нашого форуму провели час з максимальною користю, але не забули й про розваги!

  • 7 спікерів протягом дня (серед яких медійні особистості) – корисна навчально-інформаційна програма в ненав’язливому форматі.
  • Круглий стіл інстаблогерів з міні лекціями стосовно реалізації та створення бізнесу в статусі матусь.
  • Майстер класи від фахових психологів та арт-терапевтів.
  • Арт-терапія для діточок, створення дерева сім’ї.
  • Дві фотозони.
  • Ярмарок.

Форум підтримує напрямок материнства та запроваджує новий хештег #золотоматеринства, за яким ви знайдете багато цікавих історій, деколи веселих, деколи мотивуючих, про активне життя наших матусь. Мета форуму – зібрання коштів на розвиток Благодійного Проекту «Збережи дитину», створеного задля підтримки вагітних жінок, що опинились в
скрутних життєвих обставинах!

Ми шукаємо Партнерів та Спонсорів. Якщо тема та мета нашого Форуму вам цікава, запрошуємо до співпраці! Це надважлива справа, давайте створимо цей неймовірний захід разом!

На захід буде платний вхід, вартість квитка 350 грн, всі виручені кошти будуть направлені на ремонт будинку тимчасового перебування для матусь з діточками, та розвиток ГО «Збережи дитину».


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top