Хореограф і танцюрист Олександр Прохоров повертається на паркет “Танці з зірками”

Хореограф і танцюрист Олександр Прохоров повертається на паркет Танці з зірками - 1 - изображение

У столиці відбулася вечірка-презентація нового сезону проєкту “Танці з зірками” – “Disco в саду”, на якій зібралися зірки, журналісти, шанувальники легендарного проєкту, щоб дізнатися про найцікавіші моменти, які чекають на глядачів у новому сезоні, і першими почути імена танцюристів, які складуть пари зірковим учасникам проєкту!

Звичайно ж, інтригою і головною подією вечора стало оголошення танцювальних пар нового сезону проекту “Танці з зірками”! Стало відомо, що в новому сезоні на паркеті знову танцюватиме харизматичний танцюрист, хореограф, призер і лауреат конкурсів спортивно-бального танцю Олександр Прохоров. Він повернеться на головний паркет країни і складе пару відомій українській гімнастці та олімпійській призерці Ганні Різатдіновій! Нагадаємо, в Олександра вже чималий досвід у танцях, адже він раніше вже брав участь у 6-му сезоні проєкту “Танці з зірками” в парі із зірковим фітнес-тренером Анітою Луценко, а їхню пару журі та глядачі визнали найтехнічнішою! До речі, Аніта Луценко прийшла підтримати свого партнера по танцях і хорошого друга Сашу Прохорова на цій вечірці! Артисти із задоволенням позували фотографам разом і говорили про новий сезон танцювального проєкту.

“Я шалено радий повернутися на паркет і знову бути частиною цього прекрасного проекту! Я цілий рік мріяв знову зануритися в цю атмосферу великої підготовки і праці, які дарують глядачам свято і диво! Радий бути в команді нового сезону. Дарувати емоції глядачеві, показуючи їх на паркеті, а натомість отримувати глядацьку любов – це те, чим живе артист і я докладу максимум зусиль, щоб ми з Анною Різатдіновою сподобалися глядачеві! Ми хочемо дарувати яскраві постановки, свято і гарний настрій нашому глядачеві щонеділі, знову і знову борючись за першість на паркеті!” – поділився своїми емоціями від повернення в проєкт “Танці з зірками” хореограф і танцюрист Олександр Прохоров.

Під час презентації ведучий вечора Юрій Горбунов зазначив, що від пристрасного танго Олександра та Аніти Луценко досі не можуть минути мурашки у всіх, хто бачив це. Також Горбунов заявив, що на глядачів чекає вищий пілотаж від Прохорова на паркеті та що він мріє побачити пару Олександра й Анни у фіналі проекту “Танці з зірками”!

Хореограф і танцюрист Олександр Прохоров повертається на паркет Танці з зірками - 2 - изображение

Олександр Прохоров і його зоряна партнерка Ганна Різатдінова спілкувалися з журналістами і колегами по паркету, фотографувалися з шанувальниками. Під час танцювального флешмобу від Влада Ями, пара “запалювала” разом із глядачами, які не проти були спробувати нові па, які так вправно в проекті виконують учасники.

А після флешмобу, під час виступу Tayanna, Прохоров, разом з іншими танцюристами проекту, на всю танцював і підспівував хітам співачки, зібравши навколо себе великий натовп глядачів. Із Сашею танцювали всі: шанувальники проєкту, журналісти, і навіть оператори залишили камери на кілька хвилин, щоб зануритися в атмосферу веселощів із танцюристом!

“Хочеться також зазначити, що в проекті “Танці з зірками” є можливість творити – це те, що відрізняє його від багатьох проектів, які йдуть на нашому телебаченні! Тож, дивіться як ми з олімпійською чемпіонкою Анною Різатдіновою творимо вже цієї неділі, 25 серпня о 21:00! Дивитися можна де завгодно: в Інтернеті, по телевізору, у прямих ефірах соцмереж. мереж! До зустрічі на паркеті!” – розповів про старт проекту “Танці з зірками” Олександр Прохоров.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top