Как «поломанный» Сергей Притула будет вести «Вар’яти-шоу»?

Легко! Даже после серьезной травмы ведущий Нового канала не собирается отменять съемки телеверсии шоу

Сегодня, 22 июля, на одной из киевских телестудий стартуют съемки четвертого сезона Першого україномовного гумористичного «Вар’яти-шоу». Успокаиваем зрителей: несмотря на сложный перелом ноги «очільник» шоу Сергей Притула все равно будет на площадке.

–Операцію на нозі мені зробили 2 липня, а шурупи з неї виймуть тільки в середині серпня, – рассказал ведущий во время интервью Маше Ефросининой в рамках YouTube-проекта «Экзамен на откровенность».– Вефірі Нового каналу перший випуск має вийти в кінці серпня, а ще треба час на монтаж. Тому я не маю можливості кудись змістити зйомки, і буду зніматися. Зараз ми працюємо над тим, як обіграти в шоу мою травму. Робимо дві спеціальні локації-декорації. Одна буде сидяча з можливістю витягнути ногу. А друга – на кшталт барного стільця. Виходимо з ситуації, як можемо.

Дело в том, что из-за перелома Притуле нельзя опираться на больную ногу. Поэтому стоять ведущий может только на костылях, а сидеть только с вытянутой или подогнутой ногой.

– Мене це дуже сердить, бо ця статика вб’є динаміку шоу, –говорит Сергей. – Поясню глядачам: коли людина в кадрі рухається, це додає живості, цікавіше спостерігати. Але я буду вибігати на сцену на милицях і кричати: «Приві-і-і-іт!»