Як пройшла Music Conference Ukraine на Atlas Weekend?

Як пройшла Music Conference Ukraine на Atlas Weekend? - 1 - изображение

12-14 липня відбулася Music Conference Ukraine у партнерстві з найбільшим фестивалем у Східній Європі Atlas Weekend. За 3 дні всі бажаючі могли познайомитися зі специфікою музичної індустрії, проговорити хвилюючі теми, обмінятися досвідом і познайомитися відразу з кількома десятками потенційних партнерів з усього світу.

Так, в цей раз на конференції було близько трьох десятків закордонних експертів не тільки з Європи, але й з далеких ринків Канади, Індії або Японії. Тому неспроста першою дискусійної панеллю, яка відкрила Music Conference Ukraine, стала тема «Бізнес-івенти в музичній сфері».

У світі щотижня проходять галузеві зустрічі фахівців з усього світу. Частина з них сфокусована тільки на промоутерському бізнесі, як-то ILMC, частина робить акцент на IT, інноваціях і крос-секторальному співробітництву, як-то Midem, інші ж відкриті для всіх бажаючих і висвітлюють загальні проблеми різних секторів музики. Саме там фахівці знайомляться, знаходять партнерів для співпраці і будують плани на майбутнє. Все-таки музика – це дуже «людська індустрія» і там завжди цінується не те, що ти знаєш, а хто знає тебе.

У зв’язку з цим пролунав досить цікавий інсайт від Сергія Малецького (концертна агенція H2D) про те, як один з його контактів зміг «здобути» особисту зустріч з Річардом Бренсоном (засновником корпорації Virgin Group). Треба розуміти, що хвилина часу такої людини коштує вкрай дорого і він не зустрічається з усіма бажаючими. Так ось, на одній з конференцій, де виступав Річард, знайомий Сергія грунтовно підготувався і міг поставити запитання з залу не тільки щодо виступу, але і більш особистого характеру: «Містер Бренсон, підкажіть, який урок вашого батька Едварда Джеймса Бренсона ви пам’ятаєте до сих пір?» Тільки завдяки такій мінімальній гугл-підготовці і маленькому гачку з повною згадкою імені батька, Річард виділив цю людину в залі і попросив свого помічника запросити його на спільну вечерю. Саме з таких маленьких нюансів складаються знайомства і будується перший «плацдарм» для міжнародного промо і турів.

Як пройшла Music Conference Ukraine на Atlas Weekend? - 2 - изображение Як пройшла Music Conference Ukraine на Atlas Weekend? - 3 - изображение Як пройшла Music Conference Ukraine на Atlas Weekend? - 4 - изображение Як пройшла Music Conference Ukraine на Atlas Weekend? - 5 - изображение

Крім того, на Music Conference Ukraine пройшла традиційна нетворкінг-сесія, де всі бажаючі змогли по 5 хвилин поспілкуватися з кожним закордонним експертом в форматі speed-dating, щоб налагодити «той найперший контакт». Відбувся пітчинг своїх музичних проектів, де 6 фіналістів змагалися за грошовий приз на розвиток своєї кар’єри, а переможця оцінювали відразу 3 закордонних експерти. Відбувся словесний батл гурту YUKO, які ділилися секретами написання своїх пісень і звідки вони черпають натхнення. Спеціаліст з авторського права Юлія Іськова готувала молодих музикантів до розуміння азів своїх прав і можливості правильно захищати свою музику онлайн. Юліяна Ілієва розповідала про можливості Apple Music для музикантів, Любов Кевхаян (Believe Digital) і Давід Балі з угорського експортного офісу підсумовували свій досвід роботи із стрімінговимі сервісами, а Егле Гедмінайте з Литви поділилася секретами міжнародного промо.

Особливе місце на конференції зайняла тема «Жінки в музиці», яка була організована за партнерства з British Council Ukraine. Так, Аніка Янковські (паблішерка з Німеччини), Наталія Якаб (організаторка угорських фестивалів), Анна Грейс (журналістка IQ Magazine в Британії), Христина Остін (представниця лондонського офісу однієї з найбільших агенцій талантів United Talent Agency) і Людмила Цимбал (ГО «УААСП») ділилися своїми історіями про те, як вони потрапили в музичний світ, які складнощі в них виникають через гендерне питання і чому дослідження показують, що дівчата досі представлені в меншості майже у всіх секторах музичної індустрії. На завершення вечору відбулась презентація Катерини Кравчук про гендерне дослідження «Британської ради» культурних та креативних індустрій в Україні на сусідніх країнах, яке тільки підтвердило актуальність більш глибокого вивчення цього питання.

Як пройшла Music Conference Ukraine на Atlas Weekend? - 6 - изображение Як пройшла Music Conference Ukraine на Atlas Weekend? - 7 - изображение Як пройшла Music Conference Ukraine на Atlas Weekend? - 8 - изображение Як пройшла Music Conference Ukraine на Atlas Weekend? - 9 - изображение

Конференція закінчилась, але робота Music Conference Ukraine продовжується. За новими можливостями для музикантів можна слідкувати на сторінці ініціативи або на офіційному сайті.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top