Без води, без білизни і без комплексів: спокуслива Оля Цибульська представила неочікуване відео на пісню “Море”

Без води, без білизни і без комплексів: спокуслива Оля Цибульська представила неочікуване відео на пісню “Море” - 1 - изображение

Як і ми, співачка потерпає від столичної спеки та не менш спекотних спогадів.

Гарячий трек “Море” став для Цибульської справжнім експериментом. Незвичний саунд, як пояснює сама артистка, це ризик нарешті бути цілком відвертою. Не ховати від глядача свої справжні емоції, слабкості та недоліки. А від журналістів та прихильників більше не ховати одну з своїх найбільш таємниць – причину, за якою береже чоловіка від публічності.

“Цю пісню я написала багато років тому, коли мені, як води і кисню, бракувало найбажанішої в світі людини. На той момент я вже зустрічалася зі своїм майбутнім нареченим, але продюсери, з якими працювала після великого телевізійного проекту вимагали регулярно з’являтися на публіці з різними чоловіками, аби підігрівати цікавість преси. За два дні до нашого рейсу в Іспанію вийшла чергова обкладинка про мій новий бурхливий “роман”. Коханий не витримав, сказав, що більше не може ні з ким мене ділити і пішов. На море ми не полетіли. Я сиділа в своїй задушливій квартирі і згадувала його дотики. Саме тоді народилася ця пісня і саме тоді я зрозуміла чим насправді ризикую. Тієї ж ночі знайшла його і пообіцяла, що тепер наше щастя буде тільки нашим” – вперше відкрила таємницю Цибульська.

Режисером відео стала Роксолана Кравчук. Кліпмейкер зізналася, що більше за все боялася перетворити Олю на “чергову гламурну кралю” без перчинки і душі. Та це виявилося абсолютно неможливо. Команді вдалося ідеально передати відчуття спеки, бо завдяки запальним танцям Цибульської гаряче на майданчику було всім.

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top