Руслана виступила в Аахені на глобальній демонстрації руху Fridays For Future перед 40000 школярів та студентів

В Аахені (Німеччина) відбулася одна з найбільших глобальних демонстрацій руху Fridays For Future. У ній взяло участь більш ніж сорок тисяч чоловік. Аахен не просто так обрали центром проведення акції: неподалік від міста знаходиться найбільше в Європі родовище бурого вугілля — Аахенський басейн. Також місто розташовано у місці перетину трьох країн: Німеччини, Бельгії та Нідерландів. Активісти більше ніж з 16 країн діставалися до центру демонстрації з трьох сторін різними шляхами: пішки, на велосипедах та на потягах.

Амбасадор відновлюваної енергії у світі Руслана, котра раніше висловлювала активну підтримку руху Fridays For Future цього разу теж приєдналася до демонстрації. В Україні цей рух тільки зароджується. Руслана — перша українка, що вийшла на сцену перед десятками тисяч протестувальників зі всього світу!

“Вийшовши на сцену разом з активістами Fridays For Future, я хотіла показати, що ми всі разом, незалежно від того, хто з якого міста чи країни. Маючи вибір між комерційним виступом в якомусь клубі та безкоштовним благодійним на цій акції, звичайно я обрала другий, тому що розділяю цю боротьбу за спасіння планети.

Сьогодні я дійсно була одним з голосів цього руху. Я щиро влилася в цей стрім і люди відчули мою щирість, відповівши взаємною симпатією. Це можна побачити по фото та відео, по наших емоціях. Тепер я одна з Fridays For Future! Попри те, що ми скандували, що ми ПРОТИ — проти вугілля, нафти, газу, енергетичних війн та екологічних катастроф, всього, що вбиває нашу планету, мій основний заклик полягав в тому, що ми все ж зібралися не ПРОТИ, а ЗА – “ЗА МАЙБУТНЄ”! — поділилася Руслана.

Зі сцени Руслана заявила про необхідність переходу на відновлювані джерела енергії у всьому світі, оскільки часу більше немає — необхідно рятувати планету: зачиняти вугільні станції, знижувати викиди в атмосферу. Вона сказала, що якщо ми протягом 10 років не почнемо робити кроки назустріч Планеті, то нашим нащадкам це створить великі проблеми у майбутньому через кліматичні зміни в житті Планети.

Акція відбулася за підтримки Parents For Future та Scientists For Future.

Fridays For Future — світовий громадський рух школярів та студентів. Рух, який потребує рішучих дій для запобігання подальшого глобального потепління та кліматичної кризи.