Вечеря з шефом: кулінарна презентація Нової інтуїтивної техніки для кухні від Electrolux

Популярний шведський бренд влаштував захоплюючий майстер-клас, щоб протестувати Нову інтуїтивну техніку для кухні

«Немає значення шеф-кухар ви чи аматор — готувати як шеф може кожен, якщо техніка розуміє з півслова та допомагає»… — саме це зрозуміли запрошенні гості та учасники майстер-класу зі шведської кухні, які завітали 11 червня у  Cookery School Євгена Чернухи. Найвідоміші в Україні фуд-блогери та представники преси мали шанс випробувати на собі техніку зі шведським характером та класичні шведські страви.

До майстер-класу чесно долучився і сам Кшиштоф Кудлек — директор ДП «Елестролюкс ЛЛС», який передусім презентував гостям усі її можливості та особливе ставлення Швеції не лише до новітніх технологій, а й до інтуїтивно зрозумілого дизайну.

«Цього року Electrolux відзначає соту річницю. І весь цей час ми шукали і знаходили рішення, які роблять життя комфортнішим. Зокрема й лінійку Нової інтуїтивної техніки для кухні. Інтуїтивність налаштувань та керування — саме це очікуює споживач не лише від свого смартфону, а й від власної кухні. Інноваційні рішення для кухні від Electrolux змінюють уяву про те, яким може бути процес готування. Функція SenseBoil – контролює кипіння на варильній поверхні, PowerBoost забезпечує миттєвий нагрів, SteamBake додає необхідну кількість пари у духовці, а Hob2Hood самостійно керує витяжкою», — коментує презентацію Кшиштоф Кудлек.

Сліпа дегустація стартерів, покликана розбудити інтуїцію перед майстер-класом, стала сюрпризом заходу — адже жоден з гостей так і не зміг здогадатися, які на смак паштет з оленячої печінки, що ж таке гравлакс та гудбрандсдален.

Шеф-кухар Євген Чернуха та два його су-шефи цього вечора провели гостям екскурсію професійною кухнею, де вже давно використовують техніку Electrolux і знають про неї буквально все.

Майстерність справжнього шефа і є в поєднанні навичок і інтуїції. Можна знати багато рецептів, але шедевр створюється лише за участі інтуїції. І щоб на кухні вона працювала разом із вами — потрібно позбутися контролю неважливих речей: чатувати біля плити, поки закипає вода, заглядати у духову шафу — розповідає Євген.

Трохи згодом учасники майстер-класу розділились на дві групи, занурилися у кулінарний процес, довірши контроль википання води функції SenseBoil, а ідеальне запікання риби та десертів — SteamBake.

На диво швидко, новоспечені кухарі впоралися з приготуванням класичних шведських  основних страв і десертів, — навіть ті, хто на самому початку сумнівалися у власних кулінарних здібностях.

Цього вечора у меню були: оленина приготована на соляному блоці з брусничним соусом і селеровим пюре, тріска sous-vide з апельсинами та соусом із соснових шишок, а також два десерти — kladdkaka і ostkaka: шоколадний брауні та мигдальний чізкейк у шведському стилі.

Та головний і надважливий інгредієнт кожної страви — Нова інтуїтивна техніка від Electrolux.

Детальніше про нову лінійку можна дізнатись на сайті компанії Electrolux

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top