WOW: Ірина Горова розповіла про провал гурту «Время и Стекло»

WOW: Ірина Горова розповіла про провал гурту «Время и Стекло» - 1 - изображение

У новому випуску «СЛАВА+» екс-дружина Потапа, продюсер та бізнес-вумен Ірина Горова розповіла про невдачу популярного гурту «Время и Стекло».

Ірина під час інтерв’ю зі Славою Дьоміним зізналася, про що жалкує та що б змінила за ці 10 років спільної діяльності. За словами продюсера, вони дуже довго працювали з гуртом «Время и Стекло» у неправильному напрямку та витратили на це цілих 4 роки.

«Мы пытались клонировать «Потапа и Настю». Это был успех, это была командная работа. Настя – красивая, Потап – пишет и клевый, харизматичный человек на сцене. У меня с офисом правильная продажа, правильное позиционирование. Мы вместе с Потапом вкладывали деньги в этот проект, его развивали. Мы считали, что еще нужно для счастья – еще один мальчик и девочка. Там она красивая и тут она красивая, там он репчик читает и тут. Еще и один автор», – розповіла Ірина.

Як стверджує бізнес-вумен, це і стало їх головною помилкою.

«Невозможно идти, особенно в творческих посылах, ситуациях, клонированием, потому что ты по сути создаешь тот же продукт», – підкреслила Горова.

На її думку, вони тоді підлаштовувалися під радіо та не звертали увагу на  думку своїх артистів чи подобається їм те, що вони роблять. Вони просто клонували проект «Потап і Настя», навіть звучання було схоже, не було індивідуальності. Саме тому радіостанції відмовлялися брати їх у ротацію.

«Это была наша стратегическая ошибка. Мы с Потапом хотели закрывать проект. Они вроде и всем нравились, но не было гиперпопулярности. Потом у нас была сессия в Турции с 11 до 6 утра, модераторомбыл Jack Daniels. И уже утром мы решили, что запишем последний трек и выделим на него тысяч 10 на съемку клипа. И вот оттуда появилась песня «505»», – рассказала продюсер.

Також Ірина підкреслила, що вони з Потапом не брали участь у створенні хіта «505». Таким чином, вони дали змогу відкритися своїм артистам та знайшли ключ до успіху гурту. За її словами, не треба стукати у двері, які закриті. Треба дивитися ширше, там є мільйон відритих дверей.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top