Команда проекту «Міс Україна» вперше долучилася до однієї з наймасштабніших національних спортивних подій «Гонка нації»

Команда проекту «Міс Україна» вперше долучилася до однієї з наймасштабніших національних спортивних подій «Гонка нації» - 1 - изображение

Сталася унікальна подія – команда проекту «Міс Україна» вперше долучилася до однієї з наймасштабніших національних спортивних подій «Гонка нації».
Участь у заході є доволі символічною. Дівчата, серед яких: Леоніла Гузь – Miss Ukraine 2018, Богдана Тарасик – Miss Ukraine International 2018, Вікторія Кіосе – директор конкурсу та Юлія Павленко – піар-директор. Учасниці продемонстрували, що їм притаманні не лише зовнішня краса і привабливе тіло, не тільки ніжність, тендітність і слабкість, стереотипні уявлення про яку нав’язуються суспільством. Кожна з них – взірець титанічної витримки, безмежної цілеспрямованості, прихованої сили і мужності, яким можуть позаздрити чоловіки. У контексті форматів проведення і розповсюджених уявлень про конкурси краси дівчата отримали змогу довести, що за «красивою картинкою» варто бачити і «насичене наповнення».
Команда проекту «Міс Україна» вперше долучилася до однієї з наймасштабніших національних спортивних подій «Гонка нації» - 2 - изображение Команда проекту «Міс Україна» вперше долучилася до однієї з наймасштабніших національних спортивних подій «Гонка нації» - 3 - изображение Команда проекту «Міс Україна» вперше долучилася до однієї з наймасштабніших національних спортивних подій «Гонка нації» - 4 - изображение Команда проекту «Міс Україна» вперше долучилася до однієї з наймасштабніших національних спортивних подій «Гонка нації» - 5 - изображение Команда проекту «Міс Україна» вперше долучилася до однієї з наймасштабніших національних спортивних подій «Гонка нації» - 6 - изображение Команда проекту «Міс Україна» вперше долучилася до однієї з наймасштабніших національних спортивних подій «Гонка нації» - 7 - изображение
«Гонка нації» – це унікальний масовий спортивний захід, метою якого є популяризація здорового способу життя і активних видів спорту. Під час змагання учасники долають смугу перешкод, складність і довжину якої обирають самостійно. Долаючи найнеймовірніші перепони і стихії, кожен має можливість розбудити в собі первісні інстинкти виживання, продемонструвати витривалість і силу, мобілізувати внутрішні ресурси і на хвилі азарту втілити в життя гасло проекту: «Пишайся собою!».

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top