Бренд Mary Kay® оголосив про старт продажів благодійної продукції

Бренд Mary Kay® оголосив про старт продажів благодійної продукції - 1 - изображение

Компанія «Мері Кей» – це компанія, що має серце. Її серце – це глобальний благодійний проект «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ». В Україні функціонує напрямок підтримки жінок, яких спіткала проблема раку молочної залози.

Бренд Mary Kay® оголосив про старт продажів благодійної продукції - 2 - изображение

В рамках проекту українське відділення компанії «Мері Кей» за підтримки Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» пропонує жінкам, які перенесли операцію з видалення злоякісної пухлини молочної залози, пройти програму реабілітації за рахунок благодійних внесків Компанії. Також щорічно Компанія запускає спеціальну продукцію, частина коштів від продажу якої спрямована на програми реабілітації.

В рамках програми жінки проходять комплекс відновлювальних процедур, отримують консультації провідних фахівців, спілкуються з психологами та іншими жінками, яких спіткала ця хвороба. Програма допомагає відновити не лише фізичний, а й психологічний стан. На сьогодні курс реабілітації пройшли вже понад 1300 жінок, на реабілітацію перераховано вже понад 4 мільйони гривень.

Благодійна продукція, яка буде творити добро і змінювати світ на краще в 2019-му році – універсальна чорна туш, яка стане в нагоді кожній жінці. Незамінний косметичний продукт для щоденного макіяжу стане прекрасним нагадуванням про підтримку і надію, які подарує його володарка тим, хто цього дійсно потребує.

35 грн від продажу кожної туші «Ідеальний об’єм» Lash Love, Чорна від Mary Kay®будуть перераховані на реабілітацію жінок, які перенесли операцію з видалення пухлини молочної залози.

А купуючи дві одиниці Туші – в подарунок гарантовано отримаєте ексклюзивний аксесуар – компактне дзеркало з символікою благодійної програми.

Благодійна продукція у продажу з 1 травня по 31 грудня 2019-го року.

Приєднуйтеся до благодійного проекту «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ»!

Тільки разом ми можем змінювати світ на краще!


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top