Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла

Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 1 - изображение

Відбулася подвійна прем’єра від українського гурту Антитіла. Популярний гурт представив свій шостий студійний альбом «Hello», у підтримку якого відбудеться стадіонний тур Україною. А також, представили кліп на титульну пісню лонг-плею.

Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 2 - изображениеАльбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 3 - изображение Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 4 - изображение Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 5 - изображение Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 6 - изображение

Платівка «Hello» складається з десяти композицій. Чотири пісні вже отримали широку популярність, престижні відзнаки в шоу-індустрії країни, стали саундтреками кіно та серіалів. Це пісні «TDME», «Лови момент», «Lego» та «Вірила». Також в альбом увійшли шість абсолютно нових треків. Слід акцентувати, що кожна пісня з альбому має свій відеоряд: кліп або оригінальний аудіо віжуал, з оцифрованим обличчям музикантів гурту у стилі обкладинки альбому.Аранжувальником і співавтором музики багатьох пісень альбому виступив Максим Сиволап. Зведення та мастерінг робив Дмитро Хомулко (Bobina records).

Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 7 - изображениеАльбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 8 - изображение Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 9 - изображение Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 10 - изображение

«Якщо робити особисту оцінку нової платівки Hello, то я вважаю – що це кращий наш альбом на даний момент. Так звучать Антитіла сьогодні, і це звучання дещо відрізняється від попередніх платівок.

Тексти, мелодії  – все створено з прицілом на роки!

Ми поєднали синтезатори і оркестри, глибокі смисли і світлі емоції, танцювальні біти і баладні мотиви. Важливо, що від самого початку створення майбутньої збірки, ми вже знали, якою буде титульна пісня альбому, ми розуміли що її драматизм і досить напружена лірика може важко сприйматися слухачами. Але ті мурахи, які пісня викликала під час прослуховування у всіх людей, не залишали нам вибору. Отже, ласкаво просимо у світ “Hello”, вникайте, слухайте, співайте! Все по-чесному. І до зустрічі на стадіонних концертах.» – прокоментував фронтмен гурту Тарас Тополя.

Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 11 - изображение Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 12 - изображение Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 13 - изображение Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 14 - изображение

Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 11 - изображение Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 13 - изображение Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 12 - изображение

Водночас з релізом альбому відбулася прем’єра довгоочікуваного кліпу на головну пісню платівки «Hello», яка і дала назву альбому. В основі сюжету: постапокаліптична історія. Головний герой, якого зіграв Олексій Веренчик, фронтмент гурту Detach, повертається на планету Земля після ядерного апокаліпсису, аби перевірити чи придатна земля для життя. Олексій не тільки зіграв головну роль, а й виступив режисером. Відеоробота складається з натурних зйомок та з комп’ютерної графіки.

Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 18 - изображение Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 19 - изображение Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 20 - изображение Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла - 21 - изображение

За постпродакшн відповідає “Headshot Studio”, одна з найбільш затребуваних в Україні та Європі продакшн-студій. “Headshot Studio” співпрацювали раніше з Eminem, Linkin Park, Twenty one pilots, Dan Balan, В.Брежнева і багатьма іншими.

«Цей кліп – продовження історії з кліпу «Лови момент»: про те, що світ – крихкий. Іпро те, що Земля – наш дім, який треба оберігати. А про це багато хто забуває.

На зйомках “Hello”, було цікаво, не без пригод. Ми мало не втопили камеру. Знімали кліп близько чотирнадцяти годин. Нам було потрібно болото в кадрі, і дорога, і поле – при цьому часу на переїзди не було. Дивним чином знайшли поле у Києві, яке поєднувало в собі все, що ми шукали. Машину з кліпу знайшли на смітнику, а рояль, на якому грає Тарас, купили на одній платформі онлайн-об’яв. Мій костюм, до речі – справжній костюм пілота. Купили в одному з військторгу.

Але, звичайно, найскладніше – це постпродакшн кліпу. Особливо, якщо врахувати, що робили ми його в рекордно короткі терміни. На все про все у нас було трохи більше ніж доба – між зйомками кліпу і його прем’єрою було всього вісім днів, також наша команда паралельно закінчувала ще один масштабний проект. Але начебто вийшло і результатом всі задоволені!» – поділився враженнями Олексій Веренчик.

Альбом та нова відеоробота «Hello» вже доступні для перегляду на офіційному каналі гурту Антитіла в YouTube. А також, альбом доступний для купівлі на Google Play та iTunes і представлено фізичними компакт-дисками.

Нагадаємо, тур у підтримку альбому «Hello» відбудеться у п’яти містах України: Львів, Полтава, Харків, Одеса, Київ.І починається 25 травня з «Арена Львів». Окрім нового альбому Hello, на прихильників чекає розширена музична програма та live-шоу з надсучасним звуком та світлом, яке спеціально для концертів гурт везе з Італії.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top