Главная страница » Новости » Оля Цибульська про фінал Національного Відбору: “В офісі Нікітіна сьогодні буде плакати не КAZKA, а Даша Астаф’єва”

Оля Цибульська про фінал Національного Відбору: “В офісі Нікітіна сьогодні буде плакати не КAZKA, а Даша Астаф’єва”

Оля Цибульська про фінал Національного Відбору: “В офісі Нікітіна сьогодні буде плакати не КAZKA, а Даша Астаф’єва” - 1 - изображение

Фінал. Поясніть лише одне. Якщо вирішальне слово в останньому ефірі за глядацьким голосуванням — яка невидима сила тяжіння стягує за стіл журі, якому доводиться бачити ті самі постановки, чути ті самі пісні і описувати того самого слона, вигадуючи інші фразеологічні звороти?

Якби ті дискусії були на тему творів Бетховена (уявила, сміюсь) — мали б якийсь сенс. Його музики цілком достатньо, що вічно плести про неї філософське павутиння. Та в наших реаліях складалось враження що “Цей сон, цей сон” я бачила і чула. Не дуже захоплююче дежавю.

Та загалом ефір, звичайно, феноменальний. В нашому неповторному стилі. Вар’ятство (у всіх сенсах), сльози і трохи музики.  А ще тисяча й одна причина для кожного українця відчути себе експертом, критиком, філософом і навіть трішки богом в інтернеті. Всі великі молодці. В часи літописців ціни б нам не було.

Тим часом в офісі Нікітіна сьогодні буде плакати не КAZKA, а Даша Астаф’єва. Бо мистецтво, яке вона багато років плекала та вирощувала в нашій державі, в Європу повезе не сама родоначальниця і гуру, а послідовниця, яка виросла на її творчості.

Мораль байки така: музика для співака не головне. Як, власне, і спів. Головне — знайти правильну шпаринку і заглядати в душу. Інколи вона з переляку йде в п’яти, а інколи, як показує досвід — в труси.

P.S. Якось, повернувшись з гастролей, майже пів години чекала на багаж в аеропорті і не мала цікавішої альтернативи, окрім як розглядати великий рекламний борд столичного нічного клубу. На фото стирчало двадцять напівоголених дівчачих сідниць різного калібру. Двоє іноземців поруч не відводили хтиві погляди від зображення. Випадково виловила фразу “Oh wow. Now I know where to look for cheap sex in Europe”.

Земля обітована бачила на своєму віку все і, при бажанні, її представники самі знаходять шлях куди-завгодно (точно менше, ніж за півсторіччя). Та чи не зрозуміють український виступ цьогоріч як путівник “where to look for cheap sex in Europe”?

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top