Cаундтрек до фільму “Крути 1918”: прем’єра кліпу Христини Соловій на пісню “Стежечка”

Cаундтрек до фільму “Крути 1918”: прем’єра кліпу Христини Соловій на пісню “Стежечка” - 1 - изображение

На офіційному Youtube-каналі Христини Соловій відбулася прем’єра кліпу на пісню “Стежечка”. Лірична композиція на слова Івана Франка є саундтреком до історичного фільму “Крути 1918”, який 7 лютого виходить в широкий прокат в Україні.

Для Христини Соловій – це перший досвід співпраці з кінематографом. Вона зізнається, що коли писала пісню “Стежечка”, уявляла саме українське кіно.

“Пригадую, як колись захоплювалась саундтреком Святослава Вакарчука до к/ф “Украдене щастя”, за мотивами драми Івана Франка. Тоді в мені й зародилась мрія написати свій саундтрек”, – говорить співачка.

Символічно, що прем’єра кліпу відбулася в День 100-ліття соборності України.

“Пісню «Стежечка» я написала на текст улюбленого Івана Франка – видатного поборника української соборності, – додає Христина Соловій. – Пісня написана більше п’яти років тому, а текст – у минулому столітті. Це трепетно і хвилююче, що у День соборності України вони зійшлись в одному часопросторі і стали супроводом фільму “Крути 1918”.

Фільм “Крути 1918” – історичний екшн, присвячений бою на станції Крути взимку 1918 року. Тоді чотири сотні юнаків стали проти 4-тисячного добре озброєного війська більшовиків.

“Коли ми думали над музичною концепцією стрічки, зрозуміли, що в чоловічій історії нам вкрай необхідний жіночий голос, який би посилив драматургію, – розказує продюсер фільму “Крути 1918” Андрій Корнієнко. – І перша, хто спав на думку – це Христина Соловій, душа сучасної української пісні. Ми, творці фільму, радіємо, що в нас вийшла така плідна співпраця”.

Окрім пісні “Стежечка”, до фільму “Крути 1918” також увійшла відома композиція гурту “Океан Ельзи”, у виконанні Христини Соловій. В український кінопрокат фільм “Крути 1918” виходить 7 лютого.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top