Коляда у компанії Олега Скрипки: у Києві з аншлагом відбувся концерт “Щедрик”

Коляда у компанії Олега Скрипки: у Києві з аншлагом відбувся концерт “Щедрик” - 1 - изображение

У столичному Палаці “Україна” з успіхом минув Головний різдвяний вечір: музикант і незмінний керманич гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка презентував спеціальну святкову програму “Щедрик” спільно із Національним академічним оркестром народних інструментів (НАОНІ). Старовинні українські народні пісні, колядки та щедрівки у сучасному аранжуванні зібрали повний зал поціновувачів від мала до велика!

— Чому я вважаю концерти з НАОНІ за особливу подію? Тому що зазвичай нас на сцені — лишень-бо четверо, тож тільки чотири інструменти створюють звучання. Тут же — все обмежується виключно власною фантазією! — коментує Олег Скрипка. — Я знаходжуся в оточенні професіоналів, які є не лише людьми своєї справи, а й поважають те, що я роблю!

Вечір не минув без сюрпризів: концерт розпочався із ходи юних колядників прямо в глядацькому залі, а Олег Скрипка виконав експромтом разом із малечею, яка дарувала йому квіти, пісню “Несе Галя воду”, чим викликав бурхливі оплески.

Коляда у компанії Олега Скрипки: у Києві з аншлагом відбувся концерт “Щедрик” - 2 - изображение

— Приємно знати, що пісні у тих варіантах, які було нами колись створено, сприймають потім саме так і обирають собі на свята у якості музичного супроводу! — зазначає артист. У “Щедрику” пролунали не тільки добре знані композиції, а й кілька прем’єр: їх було зроблено саме для цього концерту!

Скрипка наголошує: він не зупиняється експериментувати. Вже найближчим часом гурт “ВВ” презентує новий розривний трек “Лазня”. Прем’єра пісні ознаменується й несподіваним флешмобом, подробиці якого Олег Скрипка обіцяє оголосити на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top