У Києві запалили головну ялинку з малюнками марафону #моядитячамрія

У Києві запалили головну ялинку з малюнками марафону #моядитячамрія - 1 - изображение

19 грудня, на день Святого Миколая у столиці традиційно увімкнули головну ялинку України. Та цього року ялинка стала не лише атрибутом новорічного настрою, а і справжньою мотиваційною родзинкою святкової площі. Головна красуня прикрашена срібними гірляндами, тисячами іграшок у вигляді кристалів. А навколо неї встановлено сферичний екран, стилізований під північне сяйво. Саме на цьому екрані з’являється відео з малюнками дитячих мрій.

У Києві запалили головну ялинку з малюнками марафону #моядитячамрія - 2 - изображение

Ці малюнки команда проекту Здійсни мрію і куратор, телеведуча Лідія Таран збирали по всій Україні у турі, глядачі надсилали їх поштою у офіс телеканалу 1+1 та публікували з хештегом #моядитячамрія! Але це лише маленька частинка малюнків, які піднімуться до зірок у неймовірному Промені мрій вже навесні!

Серед мрій, які протягом новорічних свят можна побачити на головній ялинці – сині космічні ракети, рожевий дракон, щаслива родина, красиві будиночки, сонце, квіткові галявини, чарівні єдинороги, –  наче планета мрій, які оживають.

Більше того, у День святого Миколая малюнками дитячих мріяй сяяла не тільки головна красуня, а й уся Софійська площа!

Лише за годину після увімкнення ялинки з мріями у соціальних мережах з’явилися десятки публікацій від гостей площі, які були в захваті від дитячих малюнків мрій!

У Києві запалили головну ялинку з малюнками марафону #моядитячамрія - 3 - изображение

Лідія Таран розповіла, чому команда проекту Здійсни мрію вирішила прикрасити головну ялинку малюнками мрій:
«На жаль, діти в Україні мріють мало – лише 5% вміють мріяти без меж і до зірок. Інші 95% мають мрії-бажання, здебільшого матеріальні. Тому під час новорічних свят, коли сама атмосфера навколо спонукає вірити в диво, ми з командою Здійсни мрію вирішили надихнути мріяти усіх гостей Софійської площі. А допомогла нам у цьому команда Folk Ukraine, яка і займалася встановленням головної ялинки. Сподіваємось, що тепер мрійників – і великих, і маленьких стане ще більше!».

Ігор Добруцький, засновник міжнародного етнокультурного проекту Folk Ukraine також впевнений, що мрії – це важливо. Тому одразу погодився зробити цьогорічну ялинку – мрійливою:  «Коли мрія поселиться у вашому серці – вона покаже куди рухатись далі і приведе до великих досягнень. Мріяти життєво необхідно! А біля головної ялинки ви зможете увімкнути уяву, знайти свою мрію і вона обов’язково здійсниться у новому році!»

Арт-марафон #моядитячамрія продовжується! Приєднуйтесь – малюйте свої мрії і публікуйте з хештегом #моядитячамрія.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top