Перший конкурс косплею для собак в Україні: як це було?

Перший конкурс косплею для собак в Україні: як це було? - 1 - изображение

В Києві в рамках масштабного фестивалю Comic Con Ukraine на Арт-заводі Платформа відбувся перший в Україні конкурс косплею для собак – Dog cosplay contest. Організатори конкурсу, Благодійний Фонд «Happy paw» та Comic Con Ukraine, разом з учасниками заходу та глядачами змогли поринути в світ супергероїв, магії та епохи царів.

Перший конкурс косплею для собак в Україні: як це було? - 2 - изображение

В рамках заходу кожен чотирилапий друг разом зі своїм господарем прогулювався червоної доріжкою до сцени, де їх чекали зацікавлені глядачі та суворе журі, яке оцінювало костюм та відповідність образу заданому персонажу, сам прохід та взаєморозуміння господаря з улюбленцем і, звичайно, харизматичність хвостатого друга.

Близько 50 учасників зі своїми собакам презентувало свої костюми. На заході можна було побачити: Бетмена, Супермена, дракона Беззубика, Рапунцель, фей, Джаву (персонажа з Зоряних війн), Дракула, Харлі Квін, Дарта Вейдера та багато інших!

Перший конкурс косплею для собак в Україні: як це було? - 3 - изображение

Також в заході прийняли участь чотири собаки з притулку Велике серце з волонтерами та кураторами, які були в образах Черепашок Ніндзя. Ці собачки не просто гармонічно влилися в конкурс, а викликали у людей посмішку та найтепліші почуття, найменший з них – чотиримісячне щеня – навіть сльози. Якщо вам припав до душі песик з притулку – ви можете звернутися до нашого фонду та забрати пухнастого героя до дому!

Протягом всього заходу на території працювала ярмарка з різноманітними товарами для тварин та їх господарів від Gaw-Gaw, 4 Лапи, Хвіст-Hub, Lavi Joy, та Bayer, палатка ветеринарної консультації від Фауна-сервіс, грумінг-палатка від «Лапками», зона розваг для дітей, де можна було пограти в квест «Знайди собаку» (в рамках освітнього проекту «Біоетика») та перевірити власний удар роботами від Smart Rob.

Перший конкурс косплею для собак в Україні: як це було? - 4 - изображение

Першим переможцем в Dog cosplay contest стала чарівна Клеопатра зі своїм господарем. Принцеса Лея Органа з господарем стали срібними призерами та Бетмен з хазяйкою зайняли третє місце.

Отримані та пожертвувані гроші Благодійний Фонд «Happy paw» планує вкласти в розвиток освітнього проекту «Біоетика».


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top