«Батурин. Ренесанс Незалежності»: подробиці великого проекту Руслани

«Батурин. Ренесанс Незалежності»: подробиці великого проекту Руслани - 1 - изображение

Майже 100 музикантів та артистів вийдуть на сцену у великому проекті Руслани «Батурин. Ренесанс Незалежності» 23 серпня. Про це розповіла сама співачка на генеральній репетиції, на яку запросила пресу та всіх артистів. У концерті візьмуть участь Сашко Положинський та гурт “Тартак”, Тоня Матвієнко, українські віртуози Василь Попадюк та Олесь Журавчак, гурт “Kozak System”, Катя Chilly, шоу-балет “Життя”. Концерт Руслани та українських зірок відбудеться із симфонічним оркестром «Київська Камерата». Ведучий Тімур Мірошниченко.

Руслана вже другий рік поспіль робить велике шоу у історичному місці – Гетьманський столиці.

– Я звертаюсь до українців. Щоб у цей день відчули особливу незалежність! У мене буде прем’єра моїх нових  пісень. Це буде нова екзотика, нова автентика – вона пісенна, вона душевна, це мелодика України. Акція відбудеться завдяки енергетиці та драйву самих людей. Я дякую благодійнику Євгену Суру, який став натхненником цієї ідеї. Він просто захотів прославити свій край. Я дякую всім батуринцям, які вже чекають цієї події. І дякую всім українцям, які збираються на цю подію. Хочу закликати всіх вас, 23 серпня приїжджайте у Батурин! Загугліть палац Розумовського, вас дорога приведе прямо туди. Закликаю вас, щоб ви відчули особливий День Прапора, особливий День Незалежності, особливий драйв України, – розказала Руслана.

«Батурин. Ренесанс Незалежності»: подробиці великого проекту Руслани - 2 - изображение

Олександр Полонинський розповів, що очікувати від гурту «Тартак» у Батурині.

– Для цього особливого концерту я вирішив підібрати особливу програму. Ми вирішили не акцентувати увагу на хітовості, чи впізнаваності пісень. Головним критерієм для нас був зміст! Пісні, які пролунають на концерті 23 серпня будуть важливі. Часто, під час нашого виступу я спонукаю людей до того, щоб вони рухалися, потанцювали, пострибали. А зараз я би хотів, щоб люди в першу чергу послухали зміст пісень! – поділився думками Положинський.

Концерт відбудеться на площі біля Палацу Розумовського, який був великим меценатом та піклувався про розвиток культури і мистецтва. Артисти переконані, що потрібно резонувати саме ті місця, які були опорними в історії України. Відновлювати і розповідати про тих людей, які створювали Україну. Палац Розумовського і сам музейний комплекс в Батурині – є унікальними.

– Ми хочемо, щоб люди звернули увагу на місто Батурин. Більше знали історію і цінували нашу культуру. Щоб наша присутність на концерті допомогла відновити шляхи до історичного міста нашої країни, – прокоментувала Тоня Матвієнко.

«Батурин. Ренесанс Незалежності»: подробиці великого проекту Руслани - 3 - изображение

Руслана змогла поєднати у своєму проекті потужних артистів, які заспівають на одній сцені у День прапора! Спеціально з Канади прилітає відомий український віртуоз-скрипаль Василь Попадюк. У концерті візьме участь відомий музикант-віртуоз виконавець на українських етно-духових інструментах Олесь Журавчак. Всі артисти заспівають з оркестром «Київська Камерата».

– Ми не здивувались, що Руслана стала організатором дійства у Батурині, саме на День Прапора. Для нас він не менш важливий ніж сама Незалежність. Тому що це атрибут, який констатує факт нашого існування, атрибут з яким пов’язано дуже багато історичних подій. Всі здобутки, які ми робимо на міжнародній арені, чи тут, ми завжди піднімаємо прапор над головою. Батурин стане саме тим містом, де прозвучить велика кількість пісень разом із симфонічним оркестром. Кожен з нас підготував щось цікаве, свіже. Це буде дуже правильне дійство, особливо в цей непростий час. Дякуємо тобі Руслано! – сказав під час прес-конференції Іван Леньо, соліст гурту «Kozak System».

«Батурин. Ренесанс Незалежності»: подробиці великого проекту Руслани - 4 - изображение

23 серпня відбудеться великий концерт у Батурині. А вже 24 серпня трансляція концерту «Батурин. Ренесанс Незалежності» на UA:Перший о 18:30.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top