Презентація арт-буку «Із полум’я зродились»

Презентація арт-буку «Із полум’я зродились» - 1 - изображениеНВМКЦ «Головний військовий клінічний госпіталь» представлять спільний арт-проект під назвою «Із полум’я зродились», створений на підтримку будівництва сучасного інклюзивного ургентного відділення госпіталю. Результатом співпраці з творчою командою авторів  фотографинею Міною Сорвіно і стилісткою  Анною Єгоровою народився арт-бук із художніми портретами військових, що боронять Україну, їх поезією та віршами українських класиків, а також сюрреалістичними українськими пейзажами.

Одним з авторів виступила Ірина Солошенко керівник проєкту будівництва. Продюсерами стали полковник Сергій Литвинко, завідуючий приймальним відділенням госпіталю та Іраіда Медведєва, яка співпрацює з легендарними українськими митцями та музеями (Анатолій Гайдамака, Музей Чорнобиля, музей Миколи Вінграновського)

Героями арт-буку стали відомі захисники, рок-зірки нашого буремного часу — герой України Вадим Свириденко,  Залізняк, Янкі, Андрій Безсмертний, Олександр Погребиський «Патріот», Юлія Паєвська «Тайра», Тата Кеплер та інші. Та серед портретів, що впізнавані з першого погляду, є обличчя, з якими автори проекту захотіли познайомити глядача, адже це добровольці та кадрові військові ЗСУ, які виконують надважку роботу разом із більш медійними побратимами та посестрами.

Презентація арт-буку «Із полум’я зродились» - 2 - изображение

Леонід Остальцев

Так, серед цих людей є боєць ОМБР «Холодний Яр» Арсен з позивним «Веган», який боровся за право військових-веганів мати необхідні сухпайки, український поет та бойовий парамедик Дмитро Шандра, військова парамедикиня та художниця Єва Тур, головний анестезіолог військового шпиталю, полковник Олександр Бугай, голова ради резервістів сухопутних військ України Іван Тимочко та інші. 

Особливими для всіх учасників проекту стали світлини захисника Віталія Киркача-Антоненко, що загинув у бою через кілька днів після зйомки, і чию пам’ять буде вшановано хвилиною мовчання під час заходу.

Презентація арт-буку «Із полум’я зродились» - 3 - изображение

«Із полум’я зродились»: Єва Тур

Презентація арт-буку «Із полум’я зродились» - 4 - изображение

Єва Тур

Арт-проект «Із полум’я зродились»: на гостей чекає фігуративний мистецький  відеоарт у супроводі імпровізації  а капела солістки Нової Опери Мар’яни Головко та саунду від композитора Макса Смоголя, поетичний перформанс у виконанні авторів віршів, що увійшли до арт-буку та відомих артистів, а саме: Тати Кеплер, Єви Тур. Ади Роговцевої, Катерини Калитко, Катерини Степанкової, Євгена Ніщука.

Наприкінці відбудеться включення відеопривітань героїв з фронту, а далі — автограф-сессії з присутніми військовими проєкту, неформальне спілкування з командою, організаторами та гостями, а також аукціон лотів від захисників, кошти від якого, разом з коштами, зібраними від продажу арт-буку, поштових марок та постерів, підуть на потреби госпіталю та військових медиків.  Предзамовлення на арт-бук можна зробити за посиланням.

Презентація арт-буку «Із полум’я зродились» - 5 - изображение

Вадим Олександрович Ворошилов «Karaya»

Подія відбудеться у головному інноваційному парку України Unit.City, 29 березня, 0 18:00.

У книзі використані та на презентації звучатимуть вірші Катерини Калитко, Ірини Цілик, Павла Вишебаби , Миколи Вінграновського, Дмитра Шандри, Єви Тур, Тати Кеплер

Презентація арт-буку «Із полум’я зродились» - 6 - изображение

«Із полум’я зродились»: Бєларускі Янкі

Презентація арт-буку «Із полум’я зродились» - 7 - изображение

«Із полум’я зродились»: Арсен Смик «Веган»

Назва арт-буку є омажем до культового твору українського поета Олеся Бабія «Зродились ми великої години», з якого постав легендарний гімн ОУН УПА. У книзі використані ілюстрації українського художника Нікіти Власова. У зйомках для арт-буку використані речі українських брендів PRZHONSKAYA та INDPOSHIV.


Фото: прес-служба 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top