Главная страница » Новости » Лариса Лавренюк: «Сенс нашої роботи — не просто зібрати гроші, а допомогти дитині»

Лариса Лавренюк: «Сенс нашої роботи — не просто зібрати гроші, а допомогти дитині»

Лариса Лавренюк: «Сенс нашої роботи - не просто зібрати гроші, а допомогти дитині» - 1 - изображение

Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям «Краб» активно працює з 2005 року та заснований батьками, діти яких свого часу проходили лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. У цьому відділенні проходять обстеження, перевірку та лікування діти з усіх областей України, яким не може бути надана ефективна допомога на місцях. Зараз проходить збір коштів на гематологічний аналізатор ABX Micros ES60 (обладнання потрібне для обстеження донорів крові) для відділення трансфузіології інституту. 11-го квітня відбудеться сольний концерт співака Романа Ващука, частина коштів з продажу квитків на цей виступ піде на оплату цього апарату. 

Лариса Лавренюк, керівник фонду «Краб» – докладніше про це обладнання та діяльність фонду: «Головний принцип донорства — «максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора». Саме з такою метою до відділення трансфузіологіїнеобхідний гематологічний аналізатор, який дозволить швидко оцінити стан донора – зробити повний аналіз крові. Повна вартість обладнання 187 000 грн. Частину коштів нами вже сплачено, тож апарат вже знаходиться у відділенні. Працівники проходять навчання, обладнується робоче місце.  Але потрібно заплатити ще 104 720 грн. Допоможіть нам допомогти! Картка фонду в ПриватБанку 5169 3305 1781 4478 (Лавренюк Лариса, керівник).
Лариса Лавренюк: «Сенс нашої роботи - не просто зібрати гроші, а допомогти дитині» - 2 - изображение
Сенс нашої роботи — не просто зібрати гроші на фонд, а допомогти дитині вчасно проходити призначене лікування, мати усі необхідні медичні матеріали, а ще — максимально розважити дітей та зробити процес лікування комфортним. Ми беремо активну участь в різноманітній допомозі відділенню та родинам — купівля ліків, медичних витратних матеріалів, обладнання. Також робимо необхідний ремонт приміщень і палат, проводимо соціально-психологічні, розважальні заходи, виїзні екскурсії та реабілітаційну підтримку».
На концерті 11 квітня прозвучать пісні з двох сольних альбомів Романа Ващука; світові хіти, серед яких «Raise me up» та «Per te» Джоша Гробана; відомі українські пісні, в першу чергу — народна пісня  «Чорнобривці”, що є візитівкою співака. В концерті прийматимуть участь друзі артиста — найкращі музиканти, серед яких  Заслужені артисти України Марина Одольська, Тарас Яницький та співачка Оксамита. Декілька пісень буде виконано у супроводі струнного квартету «Orange Blossom». Ведучий концерту — Едуард Гльоза, радіо і телеведучий. Виступ відбудеться за підтримки департаменту культури КМДА в столичному Палаці «Україна» (малий зал) о 19:00.
Роман Ващук — співак та композитор. Його пісні можна почути на багатьох українських радіо-станціях, кліпи часто з’являються на телебаченні та онлайн. Вже багато років творча географія співака виходить далеко за межі України: з 2008 року Роман має виступи в США, де представляє Україну в багатьох Штатах на українських фестивалях та має сольні виступи; також багато гастролює Європою — в Швеції, Німеччині, Словаччині, Фінляндії, Голландії, Бельгії та інших країнах. Важливу роль в житті Романа відіграє благодійність, він бере участь у багатьох соціальних заходах та проектах по всьому світі.
Лариса Лавренюк: «Сенс нашої роботи - не просто зібрати гроші, а допомогти дитині» - 3 - изображение

Ми закликаємо допомогти усіх небайдужих! Приходьте на концерт або допомагайте по-іншому! Можна просто перерахувати гроші на рахунок фонду, або прийти до відділення і допомогти особисто! Картка фонду в ПриватБанку 5169 3305 1781 4478 (Лавренюк Лариса, керівник). Також, ви можете задати їй будь-які запитання за телефоном +380 67 255 5287 чи за адресою larisafondkrab@gmail.com

11 квітня  о 19:00

Палац Україна (Малий зал)

Квитки https://www.kvytky.com/event/roman_vacshuk/11.04.19_19:00

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top