Новости

«Сухим Вином»: Христина Лугова презентує кліп

Womanmagazine / Фев 07, 2018
Молода українська neosoul, pop-jazz співачка Христина Лугова на початку минулого 2017-го року презентувала свою пісню, під назвою «Сухим Вином». А новий 2018 рік розпочався для Христини, вже із презентації кліпу на дану композицію!


  
«Наше головне завдання на чолі з режисером Володимиром Шпаком було передати ту особливу атмосферу і настрій, коли відчуваєш задоволення, натхнення і зв’язок з іншою душею.  Коли відчуваєш сп’яніння від злиття двох душ. Телефон, який з’являється у відеоряді, це cимвол того, що є хтось по тій лінії. Це зв’язок двох душ. Ми так і не бачимо того «абонента» і тут немає сюжетно-хронологічного розвитку подій. Адже наші духовні відкриття і переживання виходять за часопросторові рамки, тому власне тут є стилістика різних епох, і сучасної, і посилання до ретро класики», - розповідає співачка.
 
Героїня постає в багатьох образах. Така різноманітність - це багатогранність дівчини і її жіночності.
 
«І мені було дуже приємно відчувати себе комфортно в кожному із амплуа, в чому немала заслуга злагодженості нашої команди під час зйомок. Це новий етап в моїй творчості. Я щаслива, що розвиваюсь і вдячна Всесвіту за чудових людей на своєму шляху!», - додає Христина.
 
 

Комментарии (0)

Оставьте комментарий