Правила жизни

Ранкова кава ділової жінки: зміни та майбутнє бізнесу

Womanmagazine / Янв 29, 2018

26 січня в столичному ресторані SanPaolo відбувся традиційний сніданок «Ранкова кава ділової жінки», ініціатором та організатором котрого є ГО «Ділові Українські Жінки». Інформаційний партнер - журнал Woman Magazine. 


 
На сніданку зібралось понад 60 учасниць - активних жінок і дівчат, власниць бізнесу, представниць найрізноманітніших сфер й видів діяльності - дизайнери, ювеліри, режисери, коучі, лікарі.
 
Цього разу разом з ведучою заходу керівником консалтингової компанії «Бізнес - система життя», автором та ведучою проекту «Організація майбутнього - це Я» Лорою Невар ми поговорили про зміни та майбутнє бізнесу. Учасниці сніданку познайомились з унікальною модел’ю, котра допоможе розвивати бізнес системно та дохідно; розібрались втому, що таке "зміни в бізнесі", до чого потрібно готуватися, та як правильно визначити свою стадію розвитку. 


 

Також в рамках традиційного сніданку «Ранкова кава ділової жінки» відбувся розіграш подарунків від партнерів:
 
  • Ювелірного Дому ZARINA;
  •  Української Академії інтегративної медицини та її президента й співзасновниці Розалії Кобилянської;
  •  сертифікованого коуча, сімейного психолога, майстра - практик НЛП, бізнес – тренера Тетяни Богашової;
  • Ректора Київський кооперативний інститут бізнесу і права, доктора економічних наук, професора Тетяни Камінської та семінару Психологія і техніка безпеки особистого та професійного життя;
  • Доктора економічних наук, професора Державного університету телекомунікацій, експерта ФАО з питань аграрної політики і торгівлі, Генерального директора ТОВ «Арт Круїз»Інни Зеліско;
  • Заслуженого журналіста України, Головного редактора всеукраїнської Газета "Порадниця", автора книжки "Порадницька гостина" Тетяни Власюк; 
  • Міжнародного сертифікуючого тренера з лайф коучінгу Coach training EDЮлії Павлової;
  • від компанії Nu Skin та її офіційного представника Наталії Шпакової - сертифікованого фахівця Каліфорнійського університету натуральної медицини, члена Всеукраїнської асоціації фізіотерапевтів та курартологів.


 
В рамках зустрічі відбувся благодійний аукціон, лотом котрого став виріб Дарини Корж, талановитої донечки членкині ГО «ДУЖ», Головного продюсера парламентського телеканалу "Рада", автора та ведучої програми "Європейська держава", член Національної спілки журналістів України Наталії Кожемякіної - виготовлений власноруч з натуральної шерсті великий і надзвичайно теплий та зручний плед. Щасливою власницею виробу стала учасниця сніданку - дизайнер, власниця виробництва дитячих суконь бренду Martusia Наталія Сергієва. Виручені від продажу лота кошти в розмірі загалом 4100 грн., будуть направлені на допомогу Дому пристарілим м.Ватутіно, Черкаської області, котрими опікується ГО «Ділові Українські Жінки». Щиро дякуємо Наталії Сергієнко та Ларисі Мазурок - власниці готелю «Едем» в м.Львів та представниці відокремленного підрозділу ГО «ДУЖ у Львівській області» за допомогу!


 
В кінці сніданку кожна учасниця мала можливість розповісти коротко про себе, самопрезетуватись перед публікою і обмінятись корисними бізнес-контактами.


 
Також в рамках заходу за ініціативи подруги ГО «ДУЖ», талановитого дизайнера Лори Селіванової відбувся благодійний збір коштів на купівлю пральної машинки для вихованців дитячого будинку «Любисток» - зібрано 2520 грн. Кожен бажаючий зміг долучитись та допомогти діткам! Щиро дякуємо всім за участь та небайдужість!


 
ГО «Ділові Українські Жінки» щиро вдячні всім, хто долучився до проведення традиційного сніданку «Ранкова кава ділової жінки» в новому 2018 році в столичному ресторані SanPaolo! 
 
Слідкуйте за нашими новинами та до нових зустрічей!