Новости

Право на помилку. Дозволь собі помилятися! Як пройшов традиційний сніданок Ранкова кава ділової жінки

Womanmagazine / Июл 31, 2017

26 липня 2017 року в столичному ресторані «Олімпійський» в рамках проекту «Коло Жіночого Лідерства» відбувся сімнадцятий традиційний сніданок «Ранкова кава ділової жінки». Організатори бізнес-сніданку громадська організація «Ділові Українські Жінки». Інформаційний партнер заходу журнал Woman Magazine.


Ведучою та модератором традиційного сніданку стала членкиня громадської організації «Ділові Українські Жінки», власниця торгового бренду Villa Grazia та салонів ексклюзивних інтер'єрів, модних бутіків аксесуарів Atelieroom, чарівна та успішна Наталия Ясько.


Темою традиційного сніданку стало дуже актуальне пытання сьогодення: «Право на помилку. Дозволь собі помилятися!» 


В рамках зустрічі, ми поговорили про те, що робити, щоб уникнути помилок, чи, можливо, не потрібно цього робити? Адже наші помилки є універсальним тренажером, за допомогою котрого ми освоюємо свій життєвий простір. Ми вчимося на своїх помилках, тому, можливо, варто дозволити собі й іншим помилятися та приймати цей світ зі всім його різноманіттям! 


Кожна учасниця сніданку отримала приємні подарунки від партнерів заходу - найсучаснішого спортзалу України nolimits clubs Ukraine, першого в Києві VIP-кінотеатру Multiplex (ТРЦ “Атмосфера»), простору стилю Atelieroom, бренду атмосферних інтер’єрів Villa Grazia та мережі ексклюзивних хімчисток OSCAR. 


Також в рамках сніданку відбувся розіграш подарункових сертифікатів  від ювелірного бренду авторських аксесуарів з натурального каміння Helena SAI, торгової марки кондитерських виробів «Світанок», косметичної компанії Nu Scin Enterprises, флористичної студії «Святковий настрій», Української Академії Інтегративної Медицини, продюсерського центру Spiritual Space та розважального центру White Ball.


Дякуємо усім активним, чарівним жінкам, які взяли участь у традиційному сніданку громадської організації та провели час з користю, поділились власними історіями в даній темі, обмінялись бізнес-контактами й надихнулись та зарядились позитивом!