Раміна Есхакзай зізналася, кого з українських зірок вона ненавидить

Другий випуск шоу «Ніч у барі», який виходить на YouTube-каналі Люкс ФМ, став вечором відвертостей. Три сексапільні гості Раміна Есхакзай, Даша Астаф’єва та Міша Романова наговорили купу історій, які тобі сподобаються!

Авторка популярного YouTube-каналу «Ходят Слухи» Раміна Есхакзай прийшла на бєспрєдєл-шоу не сама, а зі своєю собакою Сірі та пограла у «весільні» конкурси від нашої сучасної тамади Василіси Рядних.

Дівчина у грі «Правда или Действие» витягнула питання «Назвати 3 українських зірок, яких ненавидиш». Раміна не зхотіла виконувати завдання, які саме дивись у випуску, та вирішила чесно відповісти.

Серед трійки опинився і ведучий Люкс ФМ Слава Дьомін та екснаречений блогерки, співак Віталій Козловський:

«Демин, который договаривается с украинскими звездами и приглашает их раньше меня. И еще берет нормальные интервью. Меня это жутко бесит. Второе место, это Виталий Козловский. Он мне навесил штамп «бывшей девушки Козловского» и мне сейчас приходится отмываться.»

Крім того, Раміна додала, що співак видалив її з друзів в Instagram, в наслідок чого вона зробила те ж саме. Ще, селебріті додала, що неделюблює тих зірок, котрі не відповідають на її запрошення на інтерв’ю та ігнорують його.