ТВОЯ ЖИЗНЬ, ТВОИ ПРАВИЛА

Українки Анна Андерс та Саша Чістова — серед номінантів на «Оскар для блогерів»

24 травня 2019 року у Каннах (Франція) вперше у світі пройде церемонія нагородження World Bloggers Awards, яка відзначить найкращих і найвпливовіших блогерів. Організатори World Bloggers Awards, яку у медіа уже назвали «Оскаром для блогерів», прогнозують близько 100 мільйонів глядачів, що спостерігатимуть за цією подією наживо на сторінках своїх кумирів. На церемонії, яка відбудеться в найгарячіший період року – у часі Каннського кінофестивалю і гонки «Формула-1» — будуть присутні найуспішніші блогери світу з різноманітних сфер: від моди – до політики.

WORLD BLOGGERS AWARDS – це перша у світі церемонія нагородження найкращих блогерів у 22-ох номінаціях. Організатори церемонії вирішили об’єднати і відзначити інфлуенсерів з усього світу в різних сферах, таким чином перенісши їхній вплив та соціальний внесок на вищий рівень.

Відбуватиметься розкішна церемонія World Bloggers Awards у готелі Martinez — в одному із найстаріших готелів французької рів’єри, розташованому у Каннах.

Зірковий номінант і хедлайнер заходу — Джанлука Ваккі. Є серед номінантів і дві українки — Анна Андерс та Саша Чістова. 

Імена деяких з номінантів першого у світі «Оскара для блогерів»:

Gianluca Vacchi @gianlucavacchi  12,4M

Jonathan Cheban @foodgod 3,1M

Greta Thunberg @gretathungerg 1,4M

Gaurav Chaudhary @technicalguruji 14M

Ashish Chanchlani @ ashishchanchlani 15M

Bhuvan Bam (aka BB) @bhuvan.bam   22M

Anna Andres @ann.andres  754K

Victoria Bonya @victoriabonya 6,2M

Hofit Golan @hofitgolanofficial 1M

Prajakta Koli @mostlysane 5M

Zuo an Xiao 4M

Sasha Chistova @sashachistova 1,7M

Euerika Santos @euerikasantos 1,2M

Lisa-Marie Schiffner @lisamarie_schiffner 1M

Taylor Mega @taylor_mega 1,5M